بیاین خلاقانه حقیقت یا جسارت؟ بازی کنیم!

حتما. حدس میزنم منظور بعضی هشدارهای سیستم[1] هست و خطا[2] یا ایراد[3] نبوده. اگه منظور همین هشدارهاست، هدفشون اینه که جلوی بعضی رفتارهای احتمالی مخرب تازه واردها رو با هزینه کمتر مدیریتی بگیره. به مرور که اعتبار و سطح کاربری تون افزایش پیدا میکنه این محدودیت ها رفع میشه.

اگه با خطا یا ایرادی مواجه شدین لطفا اسنپ شات بذارین و یا دقیقتر توصیف کنین به چه مشکلی برمیخوردین تا بتونم متوجه مشکل شم.

حالا که دعوتم کردین یا نکردین(!)، جسارت رو انتخاب میکنم. امیدوارم که زنده بمونم …! :fearful: :pleading_face:

1. alarm ↩︎

2. error ↩︎

3. bug ↩︎

2 پسندیده

بله بله دعوت شدید و نوبت @hamed.hataminia است که جرات‌ورزی جوانمردانه را ترتیب بدهد… دوباره بسم‌الله. :grin:

2 پسندیده

باید جوانمردانه باشه حتمن؟:smiling_imp:

1 پسندیده

در هر صورت با لاله طرفی. :ghost: :men_wrestling: :scream:

چی بگم خدایا
@lolmol
لاله برو چادر گل گلی نماز کن سرت، با تسبیح. حالت مناجات بگیر😃

1 پسندیده

:flushed: :pleading_face: :open_mouth: :face_with_monocle:

اگه مایل بودین میتونین شعر نوی بالا رو در چالش تبدیل ایموجی به شعر، به تکست برگردونین. مفهوم این بیت نو این بود:

یعنی وادیِ طلب، جسارت لازم داره؟

به هر حال انجام شد :raised_hand_with_fingers_splayed: .

از آخرین پاسخ دهنده پادپرس دعوت میکنم به بازی @Meena . با ایشون در حد یه پاسخ منطقی درباره تفاوت حقیقت و واقعیت که به خوبی و شفاف نوشته شده بود، آشنایی دارم. این دعوت به بازی، بهونه ای هست برای آشنایی بیشتر :blush:

3 پسندیده

ممنونم از دعوتتون
بنده ترجیحم حقیقته^_^

1 پسندیده

فرشته الکمک! @moalem هیچ وقت فکرش رو نمیکردم سوال پرسیدن، بتونه این قدر دشوار باشه!!! :dizzy_face:

یکی از شیطنت های باحالتون رو که تو جمع انجام دادین؛ برامون تعریف کنین. @Meena
راستی ممنون که دعوتم رو پذیرفتین و به بازی پیوستین :blush: بعدش شما هم حتما یه نفر رو به بازی دعوت کنین.

1 پسندیده

باید انفجار ستاره درباره‌ی پرسش‌های باحال بازی حقیقت یا جسارت داشته باشیم! :grin:

3 پسندیده

خوب انجام بده خیلی هم جالبه!

2 پسندیده

:joy::joy:از شما چه پنهان که من اصلا شیطون نیستم که تو جمع باشم و بعدش شیطنت کنم

2 پسندیده

در این موردم باید عرض کنم هنوز چندساعت از عضویتم نمیگذره کی رو اخه دعوت کنم :joy::joy::joy:

1 پسندیده

به لیست پادپرسی‌ها نگاهی بینداز

تسبیح هم داشت دیگه؟؟ :grin: :face_with_monocle: :thinking:

1 پسندیده

بله، بله. چند بار موضوع رو دقیق خوندم که مطمئن باشم دارم درست انجامش میدم! تو آشپزی هام هم این حجم از دقت به دستورالعمل رو به کار نبرده بودم :smile:

خب چه حیف. پس سوالم سوخت. البته فکر میکنم همه آدم ها شیطونن، حالا هر کدوم به روشی. کافیه در شرایط مناسب قرار بگیرن.

اگه هنوز میتونم از حقایق بپرسم، عالی میشه اگه کمی درباره خودتون بگین؛ به هر روشی دوست داشتین. این طوری حداقل تو موضوعات متناسبتری به گفتگو دعوتتون میکنیم.

2 پسندیده

خیلی جالب شد که تو این قرنطینه خانگی که هستیم این چالش ها تداوم پیدا کنه

2 پسندیده

مررررررررسی از این تعهد تو
خدایا مرسی پادپرسی ها رو آفریدی :sweat_smile: :sweat_smile:

1 پسندیده

حقیقت یا جسارت؟ …@11141

1 پسندیده

حقیقت …

1 پسندیده

:blush:
منو میتونید با کتاب دوست بودنم بشناسید :smiling_face::sunflower: