آخرین مشکلی که با اسنپ فود داشتید چی بود و به نظرتون چرا این مشکل رو حل نمیکنن ؟

اپلیکیشن هایی مثل اسنپ فود کلی دیتا آنالیست و متخصص دارن
توی بحث تحلبل تجربه کاربران

ولی این روزها حجم نارضایتی مصرف کنندگان و مردم از این سرویس به بیشترین میزان خودش رسیده ، آخرین بار شما چه مشکلی داشتید با این سرویس و به نظرتون چرا این مشکل رو متخصص هاش که مطمئنا مطلع هم هستند ، براش راه حلی ایجاد نمیکنن ؟

1 پسندیده

اخرین مشکلی که من با اسنپ فود هنوز دارم این هست که بعد از امتیاز دادن به رستوران یا سایرقسمتها یک صفحه اسپم میاد که میگه دوستانتان را دعوت کنید و تخفیف 20 هزار تومانی بگیرید .و هیچ امکانی نیست که دیدن این صفحه را حذف کرد .به خودشون هم اطلاع دادم ولی هیچ اقدامی انجام ندادند .من هم دیگه کلا از این که امتیاز بدم صرف نظر کردم .فقط همین الان به یکی از رستورانها امتیاز دادم که ببینم مشکل حل شده یانه .ولی متاسفانه مشکل هنوز پابرجاست .مشکل دیگه ای که با اسنپ فود دارم پیامک هایی هست که هرروز می فرسته و مثلا اظلاع میده که سفارشتون ثبت شده و یا اطلاعات دیگه . که واقعا خسته کننده و مزاحم هست .نکته دیگه که به اسنپ فود مستقیما ربط نداره ان رستورانهایی هست که بعد از سفارش دادن به شماره ادم زنگ می زنند و راجع به غذاشون نظرخواهی می کنند!!! واقعا کار ازاردهنده ای هست و اگه کسی در کار سفارش غذا هست لطف کنه و نظرخواهی تلفنی را اصلا انجام نده .گاهی اوقات واقعا از سفارش دادن به یک رستوران فقط به خاطر اینکه دفعه قبل نظرخواهی تلفنی کرده صرف نظر می کنم .

1 پسندیده