آیا شما هم از این تصاویر بالای سایت خسته ‌‌شده اید؟

(علیرضا ) #1

2 Likes

با احترام بله!
به نظرم شلوغی بیش از حد و امکانات بیش از حد سایت بیشتر جنبه ی تخصصی به آن داده است و شاید با فضای صمیمی پرسش و پاسخ که هدف ایجاد کنندگان بوده هم خوانی زیادی نداشته باشد.
من تخصصی در زمینه ی وب ندارم اماحداقل از لحاظ تئوری به نظرم بهتر بود تا امکانات روی سایت تدریجی ایجاد شوند.
شخصا اعتقاد دارم محیط این سایت باید بیشتر ساده شود.

*دو موردی رو که از همون اولش اذیتم می کرد رو اینجا گذاشتم (مخصوصا اون ستونی که با رنگ قرمزه خیلی رو مُخه!)

جسارتا بعضی از مدیران رو هم منشن می کنم :wink:
@somo849 @lolmol

4 Likes

(لاله ملا) #3

دکمه‌ی ضربدر گوشه‌ی سمت راست بالا در بنر بالای سایت، دقیقا برای همین منظور گذاشته شده، خسته شدین ببندینش. تا وقتی کوکی ها منقضی نشدن بسته میمونه.

3 Likes

(لاله ملا) #4

ممنون چیزهایی که آزارتون میده رو مطرح کردین، فکری براش می‌کنیم و خبرتون می‌کنیم.

3 Likes

(علیرضا ) #5

خیلی ممنون
روی اون ضربدر رو که میزنم بازم نمیره

3 Likes

(لاله ملا) #6

لطفا مشخصات مرورگر و دیوایس رو بهم بگین. گوشی یا دسکتاپ؟ چه مدلی (اگه گوشی)؟ و همین طور فایرفاکس یا موزیلا یا چیز دیگه؟

3 Likes

(علیرضا ) #7

گوشی هواوی
مرورگر کروم

3 Likes

(لاله ملا) #8

چک میکنم و خبر میدم. نباید این طور باشه و احتمالا باگ هست.

3 Likes

(Naser Eslami) #9

من خسته نشدم ولی برای من هم حذف نمی کنه ، مرورگر فایرفاکس آپدیت شده ، pc

4 Likes

(لاله ملا) #10

ممنون که گزارش کردین! ما تو چند دیوایس دم دست تست کردیم و همه چی روبراه بود، و فکر نمیکردم تو سایر مرورگرها بنر ممکنه با زدن ضربدر نره.

5 Likes

(لاله ملا) #11

@Naser_Eslami @Alireza_Gh

لطفا تست کنین؟ الان مشکل باید رفع شده باشه. این طوره؟ (با فشردن ضربدر، بنر بسته بشه)

3 Likes

(Naser Eslami) #12

:ok_hand: درست شددددد

3 Likes

(علیرضا ) #13

بله درست شد خیلی خیلی ممنون :pray::blush:

2 Likes

(لاله ملا) #14

الان از طریق منوی بالای صفحه، یه تم ساده‌تر به اسم تم مینیمال در دسترس هست که توش اطلاعات اضافه‌ای که به یک موضوع به شکل مستقیم کمک نمی‌کنه، حذف شده.

با انتخاب این تم، میتونین از ظاهر مینیمال‌تری استفاده کنین. اگه اِلِمان دیگه‌ای هم که به نظر اضافه میومد مطرح کنین.

انتخاب تم همین طور از صفحه‌ی شخصی هر کاربر هم قابل دسترسه.

5 Likes

(Naser Eslami) #15

برای من فعال نیست. باید جایی فعالش کنم؟

الان دیدم عکس های سایت مربعی شده ، قبلا دایره بود بهتر بود . دایره مثل خورشید نماد گرما و حرکته و سایت و پویاتر نشون میده ولی مربع حالت بی حرکتی و مهندسی شده رو می رسونه

3 Likes

(لاله ملا) #16

از طریق صفحه‌ی شخصی قالب روز و یا بسته رو انتخاب کنین و به حالت قبل برمی‌گرده. مربع رو برای تم مینیمال نگه داریم.

انتخاب تم تو تم مینیمال، از طریق منو ممکن نیست. به هر حال تم قراره مینیمال باشه و کمترین چیزهای ممکن در دسترس مخاطب باشه تا گیج نشه.

2 Likes

(Naser Eslami) #17

حالت مینیمال این چند جمله میشه : همینی که هست ! ( شوخی ، الان با تم روز همه چیز درست شد)

1 Like

(لاله ملا) #18

نه دیگه اذیت نکنین! قرار نیست هر تمی به میل همه باشه! اصلا ممکن نیست.

شما امکان انتخاب دارین، اگه مایلین آواتارها رو دایره ببینین، گزینه‌های مختلف در دسترستون باشه و …، کافیه تم باز رو انتخاب کنین. از انتخاب کردن که نمی‌ترسین، می‌ترسین؟

1 Like

(Naser Eslami) #19

اشتباه از من بود ببخشید، الان درست شد ، خسته نباشید

1 Like

(Naser Eslami) #20

تم شب برای من خیلی شیکه ، ولی مشکل بنر تو این تم هست اگر برطرف بشه عالی میشه.

1 Like