از چه نرم‌افزار هایی روی موبایل و کامپیوترشخصی استفاده میکنید؟

روزانه با کدوم اپ‌ها و نرم‌افزارها سروکار دارید؟
درمورد هرکدوم یه توضیح بدین که کاربردش چیه؟
سپاس.

3 پسندیده

من رو موبایلم بیشتر با forest کار میکنم اینجوریه که چون خودم نمیتونم خودمو مدیریت کنم مجبورم برای اینکه مثلا ۴ساعت کامل از گوشیم استفاده نکنم فارست رو تنظیم میکنم تا مدتی که من نمیخوام از گوشیم استفاده کنم برام شروع کنه یک نهال رشد بده تا به درخت :palm_tree:برسه یعنی پایان زمان تنظیمی من،خب اگه من مابین این زمان بیام و از گوشیم استفاده کنم نهالمو میسوزونم،
اپلیکیشن بعدی مترونوم که برای ساز هست
و اپلیکیشن بعدی p_gum است به تعداد قدم هایی که میزنی هم میتونی بیمه پرداخت کنی و هم میتونی از فروشگاهشون خرید کنی که البته من هنوز سطحم ب اون‌قسمت نرسیده و فقط مادام چک میکنمش
روی لپتاپم که نرم افزارای تخصصی هستن ک فکر نکنم مد نظر شما باشن برای همین از گفتنشون خودداری میکنم :slight_smile:

4 پسندیده

منم مثل @sabaaa بیشتر نرم های تخصصی استفاده میکنم رو کامپیوتر برای کارم .

خوشبختانه گوشی هوشمند هم استفاده نیمکنم (و استفاده هم نخواهم کرد هیچوقت) که قرار باشه خود مدیریتی داشته باشم تو استفاده از تلفن همراه .

بیشتر نگرانی که من تو زندگی دارم مدیریت سرمایه هست برای همین بخش عمده نرم افزار های غیر کاری که استفاده میکنم نرم افزار های حسابداری هستن . از حسابداری های ساده و کیف پول های شخصی گرفته تا حسابداری هایی که سررسید چک ها و میزان سود سهام رو اعلام میکنه .

نرم افزار حسابداری محک نسخه استاندارد بسیار مناسب هست برای داشتن حساب و کتاب های روزمره و مدیریت هزینه ها و درآمد ها . همین امروز روی گوشی تلفن همراه یا لپتاپتون یه نرم افزار حسابداری نصب کنید و خودتون رو متعهد به استفاده ازش بکنید . من به شما قول میدم بعد از یک ماه نظم مالی شما به کل تغییر خواهد کرد

2 پسندیده

خیلی عالیه که استفاده نمیکنین و نیازی هم نمیبینین،به نظرم یک پله از من بالاتر هستین
من هم در حال اصلاح خودم هستم :slight_smile:

2 پسندیده

ممنون من هم از اول اینجوری نبودم . و فکر میکنم بخاطر شانسی که ایجا داستانش رو گفتم تونستم ترک کنم استفاده از تلفن همراه رو .

و به نظرم تنها راه شکست دادن غول وقت گذرونی پشت گوشی هوشمند این باشه که کلا کوشی هوشمند نخرید . اینو به عنوان یه برنامه نویس میگم . چون ما برنامه نویس ها تمام تلاشم فقط یه چیز هست . این که شما از نرم افزار ما بهتر و راحت تر استفاده کنید

2 پسندیده

نرم افزار ویرایش ویدیو و تبدیل زبان
اولی که معلومه ویدیوها کوتاهتر میشن یا به صوت تبدیل میشن یا چند ویدیو ادغام میشن و میشه روشون اهنگ گذاشت . یا چند تا عکس رو بصورت اسلاید در آورد .سلام، من از یک اپلیکیشن عالی ویرایشگر ویدیو به نام VideoShow استفاده می‌کنم. آن را بررسی و نصب کنید. توسط:http://videoshowapp.com/getبدیل زبان هم یک یا چند جمله ،عبارت و کلمه رو به زبان مبدأ میدی و به زبان مقصد ترجمه میکنه I have to water the flowers

Translated via TransZilla Translator for Android.

1 پسندیده