برای خرید آی پی ثابت برای ترید پیشنهادتون چیه؟

دوستان قصد فعالیت تو صرافی های خارجی دارم (ترید[1]) مثل بایننس[2] و این موارد. قصد خرید vpn با ای پی ثابت رو دارم. کدوم کشور رو انتخاب کنم که مشکلی پیش نیاد؟

پیشنهاد خریدی برای ip ثابت دارید؟

1. trade ↩︎

2. Binance ↩︎

3 Likes

سلام دوست من
من خودم از فیت نت استفاده می کنم و راضی ام
اما دقت کنید که از کشور آمریکا خرید نکنید.
لینکشون:

1 Likes

بله امریکا رو فکر می کنم مسدود کردن امارات خریدم
ممنون بابت کد تخفیف :grinning:

سلام. من قبلا از vpn استفاده میکردم و فکر میکردم که خیلی امن است تا اینکه اکانت من بلاک شد در بایننس.
یه پیغام اومد که باید اکانتتان را وریفای کنید. یه فامیل داریم توی ارمنستان که ایشون لطف کردن حساب من را وریفای کردن و حساب باز شد. اما بعده ها تحقیق کردم که چکار کنم که اکانت بسته نشه. و متوجه شدم که استفاده از vpn بی نهایت کار اشتاهی است. پیشنهاد میدم مطلبی که پیدا کردم را بخوانید. این مطلب واقعا بهترین مطلبی بود که من در مورد امنیت توی بایننس خوندم:

2 Likes

من به شخصه هنوز ترید رو آغاز نکردم
ولی در حال یادگیری ام

مفید بود

دوست من بايد از VPN هايي استفاده كني كه اول روي لپ تاپ يا كامپيوتر نصب بشه و دوم قابليت Kill Swich داشته باشه بنابراين وقتي vpn در هنگام تريد قطع ميشه اين گزينه كمك ميكنه نت شما همون لحظه قطع بشه و بايننس نفهمه و آي پي شما لو نره
دو تا وي پي ان كه اين قابليت رو داره معرفي ميكنم تهيه كنيد فقط با آي پي آمريكا وارد نشيد چون بايننس آمريكا رو تحريم كرده .
Nord VPN
PROTON VPN
موفق باشي تريدر وُمن

سلام
من مدت هاست از سرور مجازی ترید ایکس وی پی اس با آیپی اختصاصی و ثابت استفاده میکنم.

من خودم از سرویس های آی پی ثابت ترید بایننس و فارکس از سایت سرورجت استفاده می کنم همونجا هم یکسری آموزش ها گذاشته