بزرگترین بدشانسی که آوردین چی بوده؟

بزرگترین بدشانسی که تا حالا تجربه کردین چی بوده؟
بدشانس هستین یا نه؟
کیا در اطرافتان بدشانس تر از شما هستن؟

2 پسندیده

مادرزاد کاریزما نداشته‌ام و جنس مخالف به هیچ عنوان (۸ مورد پیشنهاد، یک مورد عشق) جذبم نشده که هیچ، بسیار خشن و راحت هم ریجکت شده‌ام… از این لحاظ خیلی کمبود محبت دارم…

بدشانس هستم، بله…

داداشم فکر کنم…

1 پسندیده

خیلی ببخشید بچه که بدنیا میاد چیزی به اسم کاریزما نداره .

منظورم تو هیچ مرحله‌ای از عمرم بود… بعضی‌ها دارن که بدون تلاش جنس مخالف و اصلا همه رو جذب خودشون می‌کنن و بعضی‌ها نه…

چیز ساده‌ایه، همه می‌دونن، متوجه نمی‌شم شبهه‌اش برای شما کجاس.

1 پسندیده

من بازم نمی فهمم ، مثلا طرف چهره جذابی داره یا صدای خوبی داره یا خوب صحبت میکنه ، خانوم ها فقط به صحبت کردن توجه میکنند با لحن و انتخاب کلمات کار تمامه.
من اینارو می فهمم ولی کاریزما چیه؟ مثلا یه نی نی که کاریزما داره چه فرقی با اونی که نداره داره؟ منظور جذابیت ظاهر هست؟

کاریزما: جذابیت غیرعادی و دارا بودن صفت‌های ویژه و ممتاز و منحصربه‌فردی است که مورد پسند و ستایش تعداد زیادی از دیگر انسان‌هاست. جاذبه‌ای انفرادی (فردی) که اثری اجتماعی (جمعی) دارد.

واژه‌ی کاریزماتیک نیز برای توصیف ابرانسانی به‌کار می‌رود که فراتر از اراده و اختیار مردم آنان را تحت تأثیر قرار می‌دهد و هیچ‌کس یارای مقاومت در برابر او، یا حق انتخاب و انتقاد ندارد.

1 پسندیده

خب پس چیز تخیلی و ساختگی هست ، ابر انسان.

برای جذب یک دوست شما هیچ کدوم از اینا و نیاز ندارید ، یکم روی صحبت کردن کار کنید و کمی هم شوخی کنید ، کلا دوست مورد نظر و بخدونید . نیازی نیست ادم هیتلر باشه

متاسفانه چیز کاملا واقعی‌ای هست… چرا که این رفتارها از شخص بنده بعید نیست…

ما اتفاقات بدی رو که دوست نداریم بهشون میگیم بد شانسی ولی باید بدونیم هر اتفاق بد یه سببی داره و شاید اگه اون اتفاق نیفته یه چیز بدتر میشه یا چیزی که مسیر زندگیت رو عوض میکنه از دید من هیچی بد نیست هر اتفاقی که من دوست ندارم حتما دلیل خوبی داشته ولی من نا آگاه هستم ازش