بعضی از پیام های آگاه سازی برایم نمیرسد چرا؟

پادپُرس

(Farshid Zamani) #1

بعضی از notification های مانند لایک و جواب ها به سوالات برایم نمایش داده نمیشود.

(leila) #2

خیلی وقته، برای منم همینه.

(لاله ملا) #3

نمونه لایک و یا پاسخی که اگاه سازی رو براش دریافت نکردین مثال میزنین؟ میخوام ببینم تو چه موضوعاتی چنین اتفاقی میفته؟

@leila @Farshid1

(Farshid Zamani) #4

دقیق به خاطر ندارم چون برای بعضی از سوالاتی که طرح کرده بودم آگاه سازی لایک ها نیامده بود ولی وقتی خود سوال را باز کردم چار پنج لایک خورده بود.

(لاله ملا) #5

لطفا این بار که چنین چیزی پیش اومد سوال مربوطه رو گزارش بدین. چیزی که فعلا به نظرم میرسه اینه که:

• شما فقط برای اولین لایک اگاهسازی میگیرین، اگاهسازی لایک در قسمت اگاهسازی از صفحه شخصی‌تون قابل تنظیمه.

• اگاهسازی رو دریافت کردین، ولی لابلای سایر اگاهسازی‌ها گم شده؛ مثلا به دلیل تعداد بالای اگاهسازی که باعث میشه پنجره اگاهسازی‌تون پر شه.

(یوسف ) #6

یک دلیل اینه که اولین لایکهایی که برای یک پرسش دریافت کردید برای شما ارسال میشه و بقیه دیگه ارسال نمیشه. یعنی برای اون پرسش وقتی اولین لایک دریافت شده، نوتیف اومده ولی برای لایکهای بعدی دیگه نمیاد.

(لاله ملا) #7

بله :+1: ، و این رفتار با انتخاب خودتون قابل تنظیم هست و میتونین مخصوص خودتون شخصی سازی کنین.

(Farshid Zamani) #8

بلی درست شد، تنظمات خود را “همیشه” کردم چون از من “فقط برای اولین پسند” فعال بود.

تشکر میکنم.