تئاتر خوب را چگونه تعریف می کنید؟

راستی چرا مردم کم به تئاتر می روند؟ من اکثرا تئاتر ها را خسته کننده، طولانی و زیادی روشنفکری (من در عالم دیگری هستم= یعنی روشنفکری دل بهم زن) می بینم.

2 پسندیده

دیروز تئاتری را دیدم به نام آوای سحر آمیز در خانه نمایش. نویسنده آن اریک امانوئل اشمیت بود. بهترین تئاتری را که قدیما دیده بودم محاکمه گالیله بود (برشت) به کارگردانی آربی آوانسیان. بعد از مدت ها مزه یک تئاتر واقعی را چشیدم. بودن دو موجود زنده که دیالوگ های پیچیده را بازگو می کردند. غمشان خنده و … یواش یواش متوجه شدم که دارد یادم می رود که کجا هستم . آنها با بازی شان دارند مرا با خود به دنیای خودشان می برند.
به خودم گفتم به قول بچه ها اینه :upside_down_face:.

1 پسندیده

در حد کامنت بخوام بگم، نمایشنامه «آوای سحرآمیز» هم خیلی قوی و قشنگ نوشته شده، یعنی کتابش رو هم بخونین فکر کنم همین حس «اینه…» بهتون دست بده :grinning:

تئاتر یه جور فیلم سینمایی زنده هست! یعنی به عنوان بازیگر حق خطا کردن نداری و اگه هم خطا کردی لازمه یه جوری تمیز جمعش کنی! خب بالتبع وقتی تئاتر خوب خواهیم داشت که بازیگرهایی با خطای کم داشته باشیم. ایا این تعداد بازیگر خوب داریم؟

1 پسندیده

لاله چقدر دلم می خواست با خودت گفتگو کنم. و حالا خیلی خوشحالم. موافقم نمایشنامه را خوانده بودم. ولی اجرای خوب این بچه ها حسابی حال مرا خوب کرد

و پیشنهاد می کنم که ببینی. تا 31 تیر اجرا دارند

1 پسندیده