مشکل touch pad ماوس لپتاپ چیست که گاهی خود به خود پنجره ای را میبندد؟

من همیشه از تاچ پد ماوس استفاده میکنم جدیداً حالتی پیدا کرده که گاهی خود ماوس جستی میزند و پنجره ها را میبندد آیا کسی به این مشکل روبرو شده است؟

1 پسندیده

یعنی دقیقا به بستن پنجره منجر میشه؟ یا پرشهای ناخواسته داره؟

1 پسندیده

بلی فقط پنجره را میبندد ثابت است پرش های بی مورد ندارد البته بعد از سه چهار دقیقه که با ماوس کار میکنم این کار را میکند و بعد به حالت عادی بر میگردد و دوباره ممکن ده دقیقه دیگر تکرار شود یعنی خیلی که با ماوس دست و پنجه نرم میکنم باز این حالت رخ میدهد.

1 پسندیده

جدیدا این اتفاق میوفته یا همیشه اینطور بوده؟ حرکت خاصی میکنید مثلا ضربه با انگشت؟

تاچ-پد خصوصیات خاصی برای حرکتهای مختلف داره، مثلا حرکتهای یک-انگشتی دو-انگشتی و … . به اونها مربوط نیست؟

1 پسندیده

بلی جدیدا میافتد از قبل نبود، نه فقط با یک انگشت کار میکنم، نه به آنها مربوط نمیشود
من فکر میکنم که گرد و غبار از قسمت زیرین جلو گیر شده باشد به نظر شما اگر باز نموده و پاکش کنم بهتر خواهد شد درسته؟

1 پسندیده

رفتار عجیبیه. من حس میکنم چیزی توی ستینگ به هم ریخته باشه تا اینکه نتیجه خرابی باشه. بعید میدونم پاک کردن کمکی بکنه ولی به هرحال پاک کردن ابزار مفیده.

یه کار ساده رو میتونید امتحان کنید و اون بازنشانی درایور از طریق این راهنمای ویندوزه. گاهی وقتها درایورها به مشکل برمیخورن ولی با بازنشانی مشکل برطرف میشه.

1 پسندیده

تاچ گوشی های موبایل هم دیدم که گاها اینطور میشن،یعنی بدون اینکه دست به صفحه بزنید خودش یه سری کارا می‌کنه مثلاً منو رو باز میکنه یا وارد برنامه ها میشه
که مشکل فنی و سخت افزاریه،تاچ پد لپ تاپ هم فکر میکنم بتونه به این مشکل مبتلا بشه بفرستیدش نمایندگی یا تعمیرکار.
چون مشکل بد و رو اعصابیه مثلاً داری یه مقاله رو میخونی یا متنی مینویسی ناگهان پنجره بسته میشه !

2 پسندیده