نصب جا چرک نویسی به دیوار

سلام. ما چهار نفر هستیم تو یه اتاق تو دانشگاه. یه کارتن داشتم که میخوام ازش به عنوان جا چرک نویسی استفاده میکنم که هرکی کاغذای اضافیشو اون تو بذاره.

میخوام اینو نصبش کنم به دیوار. اما با یکی دوتا چسب نمیشه(چسب نگهش نمیداره) چسب زیاد هم ممکنه رنگ دیوار رو ببره. میخ هم نمیتونم بزنم تو دیوار. چون بعد از فارغ التحصیل شدن ما بقیه هم قراره از این اتاق استفاده کنن و روا نیست خرابکاری کنیم توش.
سوال: چجوری نصبش کنم به دیوار پس؟!

نکته ۱: کم هزینه بودن مهمه(میخ یا چسب هزینه نداره)!

3 پسندیده

یک کارتن خالی (آقا داوود) بردارید و کاغذها را درونش قرار بدید. بعدش بزارینش روی زمین یا لبه پنجره یا روی یک میز.

2 پسندیده

اتاقتون پنجره داره؟ گوشه ای از پنجره رو هدف بگیرین و یا لبه های طاقچه ی پنجره رو. این طوری اثر چسب نمیمونه.

اگه هدف استفاده از کارتون نادی نیست، پاکت ورق آ۴ ممکنه بیشتر به کارِتون بیاد (با توجه به سبکی ش). از این پاکت ها میتونین از دفتر دانشکده و یا استادهاتون بگیرین، معمولا زیاد دارن!

###پرسش
حالا برا چی حتما میخواین روی دیوار باشه؟ ایا ارتفاعش و نوع دسترسی ش هست که مهمه؟ یا دنبال یه جور تزئین دیوارای اتاق کارتون هستین؟

1 پسندیده

دسترسی ش هم مهمه. میخوام بدون این‌که از جام بلند شم بهش دسترسی داشته باشم.:sweat_smile:
رو میز شلوغه. میخوام منتقل کنم نزدیک میز.
اما…
نکته مهمتر واسم نصب رو دیواره بدون تخریب دیوار! تابلو هایی که به دیوار نصب میکنیم، و خیلی چیزای دیگه!

اگه میز دارین، به کناره ی میزتون نصب کنین. و یا اون قدر تمیز روی دیوار نصب کنین که به درد نفرات بعدی هم بخوره.

مثلا میتونین یه قسمت از دیوار اتاقتون رو تخته ای نئوپان بزنین و به عنوان بورد ازش استفاده کنین (روش هر چقدر دلتون میخواد با پونز چیز بچسبونین!) . این طوری دیوار هم خراب نمیشه، کار شما هم راه میفته.

البته نصب تخته خودش دیوار رو اسیب میزنه، ولی این اسیب برای ایجاد جایگاهی هست که در اینده هر کسی میتونه ازش استفاده کنه.

این کار رو نگاه کنین:

2 پسندیده

چیزی با آهن ربا به ذهنت می‌رسه؟

1 پسندیده