چرا صدای جاروبرقی بچه‌ها رو آروم می‌کنه؟

برای حل معضل کولیک، خود دکتر جاروبرقی-سشوار رو پیش‌نهاد کرد، یوتیوب هم به کمک‌مون اومد.

• چرا صدای جاروبرقی بچه‌ها رو آروم می‌کنه؟
4 پسندیده

خیلی عجیب و جالب بود! از روش برای پدر و مادرهایی که نوزاد یا بچه کوچیک دارن، اپلیکیشن هم طراحی شده، مثلا به جای اپلیکیشن لالایی کودک:

و ۱۵هزار نفر هم بهش ۵-ستاره دادن!

عجیبش اینجاس که صدای جاروبرقی برای بزرگترها خیلی هم آزاردهنده س!

چراییش ممکنه به این دلیل باشه که نویز سفید هر فرکانسی رو شامل میشه و میتونه شنیدن بقیه فرکانس ها رو از زمینه محو کنه. در نتیجه احتمالا اگه صدایی در محیط باشه (مثل سر و صدای تلویزیون) که بچه رو ازار میده، صدای جاروبرقی میتونه اثرش رو روی گوش بچه ها از بین ببره. البته در دلیل معضل کولیک بیشتر به مشکلات گوارشی یا داخلی اشاره کرده و چیزی از ازار صداهای محیطی نگفته!

1 پسندیده

البته در دلیل معضل کولیک بیشتر به مشکلات گوارشی یا داخلی اشاره کرده و چیزی از ازار صداهای محیطی نگفته!

اون که به جای خود، قطره‌هایی مثل Pedilact و Colic Ez و Gripe Mixture تجویز می‌شه.

تجربه شخصی من ،موقعی که دختر اول و دومم رو باردار بودم، مدام جارو برقی میکشیدم، وخیلی کم جارو دستی استفاده میکردم، حتی تا آخرین روزای بارداری هم جارو برقی استفاده میکردم، دوتا دختر اولم با صدای جاروبرقی راحت و آروم میخوابیدن و هیچ ترسی نداشتن.(این یعنی مامان همینجاست).ولی دختر آخری رو که باردار بودم جارو برقی مون خراب بود الان که دو سالشه هر وقت جارو برقی میزنم فرار میکنه و میره یه گوشه

2 پسندیده