چرا مطالبی که تا به حال بازشون هم نکردم برام نوتیفیکیشن میاد؟

چند وقتی هست که در قسمت اعلام های پادپرس مطالبی که تابحال حتی بازشون هم نکردم برام میاد و حس خوبی بابت این موضوع ندارم :thinking:
از اونجایی که هر کاربری حق داره انتخاب کنه که چه مطالبی رو دنبال کنه میخواستم بدونم که مشکل از چیه؟

و البته همه مطالب توسط شوالیه پرسش ها گذاشته شده و سلیقه منِ کاربر در اینکه چه مطالبی رو دنبال میکنم در نظر گرفته نشده :thinking:

به نظرتون چرا؟

4 Likes

نوع نوتیفها به چه شکلی هست؟ یعنی دعوت به موضوع هست یا آگاه‌سازی؟

3 Likes

باگى در اپليكيشن ديسكورس هست كه بهشون ريپورت شده، منتها دقيقا از اون باگهايى هست كه بازتوليدش مشكله! جزئيات ببشترى در اختيار قرار بدى ميتونه كمك كنه مشكل زودتر پيدا شه.

مثلا براى من اكثرا تاپيكهاى @Lune_rouge و @aseman_arman نوتيف ميشه و البته اين مستقل از دعوت هايى هست كه از صاحب موضوع به اون موضوع مياد!

4 Likes

منم همین مشکل رو دارم
نوتیف های آگاه سازی میدن و فوق العاده رو مخه

4 Likes

لطفا جزئيات بيشتر در اختيارم قرار بدين، مثلا كدوم تاپيكها اخيرا نوتيف ناخواسته گرفتى؟ يا از كدوم اتاق و يا دسته بندى؟

3 Likes

غیر از ۳ تای اول که مربوط به همین پست هست بقیه اش ناخواسته بوده

3 Likes

برای منم همینا بوده
#پادپرس_داری_چیکارمیکنی؟

3 Likes

برای من که همچین اتفاقی نمیفته :face_with_monocle:
فقط مطالبی که بازشون کردم نوتیف میشه!

2 Likes

نکته اینجاس که مطالبی که شما پست میکنی برای خیلی ها نوتیفیکیشن میاد :joy: از اونجایی که خودت پست کردی پس نوتیفیکیشن ها بی دلیل نیست اما برای بقیه بی دلیله

2 Likes

البته فقط مطالب من نیستا
ولی خبپادپرسه دیگه
شاید صلاح دونسته :sweat_smile::grin::smiley:

1 Like

حدسم اینه: مشکل و باگ از موضوعاتی هست که از بانک خارج شده و برای کسانی نوتیف میاد که بانک رو دنبال میکنن. انگار دنبال کردن موضوع مادر، به موضوعات جدا شده از اون به ارث میرسه که یه باگ هست و ریپورت شده.

راهکار موقت: برای همین فعلا تا وقتی باگ رفع میشه، برای اینکه این باگ زیاد آزارتون نده، موضوع اصلی بانک پرسش‌ها رو از حالت پیگیر دربیارین و به حالت معمولی بذارین.

اگه خودتون بانک رو دنبال نکردین، احتمالا از کسانی بودین که مدت زمان کافی تو بانک سپری کردن و یا بهش زیاد آمد و شد داشتین، طوری که خود به خود موضوع بانک براشون به حالت پیگیر در اومده.

@parsaakhbar @Jalal_Razavi

3 Likes

واسه من برطرف شده دیگه نمیاد :thinking:
شاید همون گزینه 1 بوده که فیکس شده

2 Likes