چطور موهاتون رو بلند میکنین؟

موقعی که مو در حال بلند شدنه، یه مدتی مثلا حداقل یک ماه چهره آدم تو فاز شلخته گیر میکنه و برای افراد کم‌صبر این قضیه عذاب بزرگیه! نمیشه هیچ کاری با موها کرد، نه میشه بستشون و نه طوری هستن که به حالت قشنگی رو کله‌تون قرار بگیرن!

ضمن اینکه وقتی مو کوتاهه کمی که رشد میکنه، ظاهرش نامرتب و شلخته میشه!

این جور وقتا اگه بری آرایشگاه و بهش بگی فقط میخوای موهات رو مرتب کنه، بعدش پشیمون میشی! چون یا آرایشگاه کار خاصی نمیکنه و زورت میگیره که چرا باید پول بدی و یا اون قدر کوتاه میکنه که بی خیال بلند کردن موهات میشی.

چطور میشه این فاز رو راحت‌تر و سالم‌تر طی کرد؟ تجربه‌ای داشتین؟

8 پسندیده

تقریبا تا زمانی که بشه مو رو با کش بست ۳ دوره اتفاق میوفته این شلختگی و من هیچ کاری نتونستم بکنم و فقط بیخیالش شدم تا وقتی که زمانش برسه.
بیشترین چیزی که کمکم کرد این بود که بیخیالش شدم تا خودش رشد کنه و زمانش برسه.
توی این مدت چند تا نکته برام قابل توجه بود.

• وقتی آدم موی بلند داشته باشه و باز باشه زاویه دیدش کمتره :grin:
  • به عمق بی فرهنگی اجتماعی مردم شهرم پی بردم :+1: تشویقشون کنید خواهشا :thinking:
  • وقتی داری بلند میکنی موهاتو همه (اکثرا) میگن بیخیالش کوتاه کن داری خودتو اذیت میکنی. اگه بری کوتاه کنی همونا میان میگن ای بابا چرا کوتاه کردی حیف نبود؟
  • توی خیابون طرف چشماش داره از حدقه میزنه بیرون تا چهره منو ببینه بفهمه دخترم یا پسرم که موهام بلنده و بستس :joy: خدایا خودت بیا منو بخور از دست این بندگان مخلصت راحت شیم.

و در نهایت استفاده از روغن نارگیل برای جلوگیری از موخوره رو توصیه میکنم :ok_hand:

6 پسندیده

سوال جالبیه و مورد نیاز.
اینجور مواقع به ابداع در دنیای مد و تفاوت زیبایی شناختی و سلیقه آدما و حس همزاد[1]پنداری با افراد مشهور مثل انیشتین و . . . غیره دلمو خوش می‌کنم.

استفاده از انواع تل‌ها و موبندهای خاص تا حدی چارست.
یکیش اینه که در بعضی موارد به درد می‌خوره:
51z%20VG5rUGL

DavidBeckham_250h

download%20(2)_1
این مدل رو که گذاشتم اگه پیدا کردید چنتا بخرید، چون کم پیداست و بعد زود گشاد میشه.

1. تازگی‌ها به جا هم‌ذات؟! ↩︎

8 پسندیده

منم چندبار ابراز کردم که خیلی از موی بلند آقایون خوشم میاد، بعد پشیمون شدم.
احساس میکردن باید بیشتر مراقبم باشن :joy:

5 پسندیده