چه ورزشی دوست داری؟

من خودم ورزش کردن رو دوستدارم و ورزشی مثل والیبال رو از بچگی دنبال کردم و بعدها دیدم اسب سواری و بدمینتون هم دوستدارم و کمی انجام میدم ولی بیشتر والیبال و از سر اجبار با بچه ها گاهی فوتبال بازی میکنم.اما از شنا بدم میاد :smile: من اگر درس نمیخوندم یه رشته ورزشی رو دنبال میکردم مثل همون والیبال
شما چه ورزشی دوستدارید؟
آیا روزانه ورزش میکنید؟(نرمش نه)
آیا دنبالش رفتید برای یادگیری و حرفه ای شدن؟

6 پسندیده

من فقط شنا ، دلیل دارم براش ، هر ورزشی بکنی به بدنت اسیب زدی مخصوصا اگر حرفه ای بری جلو ولی تو شنا چون انسان 90 درصد از وزن بدنش کم میشه خیلی راحت میتونه کالری بسوزونه و بازی کنه بدون آسیب

قبلا مرتب ورزش می کردم ولی چون زانوهام مشکل پیدا کرد چند وقتی هست(سه ماه) که ورزش نمی کنم تازه شاید 20 کیلویی هم اضافه وزن داشته باشم ، خدا بخیر بگذرونه

قراره اگر فرصت شد تا چندماه دیگه سرمایه ای جمع بشه و مرتب بریم شنا ، قیمت بلیط شنا به صورتیه که باید براش برنامه مالی داشته باشی

2 پسندیده

قبول ندارم چون اگر حرفه ای بری جلو بیشتر از بدنت و بیشتر از سیستم عامل بدنی خودت متوجه میشی که راهی داری میری جلو خوبه و کارایی بدن خوب میشه. ازاین موارد که بگذریم میتونه موفقیت های ورزشی هم کسب کنی که روحیه ات رو حفظ کنی.هزاران هزار نفر که روزانه به صورت حرفه ای برای المپیک تمرین میکنن آیا به بدن خودشون آسیب میزنن؟نه قطعا اینطور نیست
شنا یه ورزش مفید هستش ولی باعث نمیشه که همه فقط یه رشته ورزشی رو پیش بگیرند.

4 پسندیده

علاقه‌ای به رشته ورزشی خاصی ندارم هرچند که خیلی قبل‌تر حرفه‌ای فوتبال بازی میکردم و عضو یک تیم بودم که نمیدونم چرا یهو ولش کردم که اگه نصفه رها نکرده بودم شاید الان در ساپیا ، استقلال خوزستان یا شاید نساجی بازی میکردم بلکم بالاتر در حد پرسپولیس و استقلال و تراکتورسازی و سپاهان و … :grin:

گذشته دیگه گذشته چه کنیم !! الان بیشتر ورزشهای مثل پیاده روی ، دویدن و کوهنوری رو جدی دنبال میکنم و انجام میدم (برای سلامتی و تناسب اندام) . کم کم میخوام یه شاخه بزنم به سمت ورزش‌های آمادگی جسمانی و رزمی :thinking:

4 پسندیده

مثلا چه ورزش هایی؟کاراته؟جودوو؟یا غیر از اینهاست؟

1 پسندیده

ورزش مورد علاقه ی من که 14 سال هم انجامش دادم کوهنوردی هست که چند سالی هست کنار گذاشتمش
اما شنا هفته ای یک تا دوبار
پیاده روی و دو هم تقریبا هر روز صبح

4 پسندیده

کوهنوردی رو از سر بگیر و مدوام انجام بده و کنارش هم شنا داشته باش خیلی خوبه :wink:

1 پسندیده

هدفم بیشتر کسب توانایی رزمی برای استفاده در مواقع ضروری است به همین دلیل اگر به سمت ورزشهای رزمی برم بیشتر پیرامون دفاع شخصی خواهد بود.

1 پسندیده

مواظب باشید خسارت پاتون نیفته :smile:

1 پسندیده

اگه به چنین مهارتی برسم در مواقع خیلی ضروری استفاده میکنم. بیشتر سعی میکنم مدافع باشم تا مهاجم :grin:

1 پسندیده

من یه زمانی مدافعی میکردم ولی فاید نداشت بیشتر میخوردم ،اما هیچوقت مهاجم خوبی هم نبودم :laughing::sweat_smile:
حالا اگر شما چیز خوبی یاد گرفتی یاد ما هم باش :smiley:

2 پسندیده

من ورزش های آبی (مثل شنا، قایقرانی و…)، ورزش های هوایی (اسکای دایوینگ، چتر بازی و…)، کوهنوردی و اسکی رو خیلی دوست دارم از بین همه ی اینا بودجم به کونوردی و شنا می خوره ولی حالم در حد تماشای همشون بیشتر نیست :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

6 پسندیده

چی ؟ یعنی چی؟ یعنی الان فقط می تونی نگاه کنی؟ یعنی حال و حوصله این ورزش هارو فعلا نداری؟

برای دوستانی که بعضی وقت ها حال و حوصله ندارن ، این دوتا فیلم و پیشنهاد می کنم ، همیشه یکم خنده حال آدم و بهتر می کنه.

https://www.film2movie.ws/63128/دانلود-فیلم-night-school-2018/

https://salamdl.info/the-upside-2017/

4 پسندیده

به دلایل زیادی نمیتونم به صورت حرفه ای کوهنوردی کنم مهمترین علت هم وظیفه ی مادری من هست و اینکه کسی نیست مواظب بچه ها باشه و برنامه های کوهنوردی ما همیشه بین 1تا 3روز طول میکشه
اما برنامه های سبک رو دارم هنوز

3 پسندیده

چه خوب ایشالا توب پپ یه گروه کوهنوردی راه بندازید تا ما هم شاید تونستیم با این گروه هم نورد بشیم.

3 پسندیده

وقتی 6 ساله بودم مجبور بودم هر صبح با داداش بزرگم که کاراته کار بود ورزش کنم و کاراته یاد بگیرم(چرا صبح نمیدونم) یادمه تا 18 سالگی فقط به رزمی علاقه داشتم و چون بچه روستا بودم همواره تو کوه بودم. البته گاه گاهی با بچه ها فوتبال بازی میکردم.
سوم دبیرستان یهو از کلاس فیزیک معلم ورزش منو خواست به عنوان بازیکن فوتسال تیم منتخب مدرسه. از همونجا فهمیدم چون امادگی بدنی خیلی خوبی دارم به درد فوتسال میخورم. 4 سال لیسانس تیم دانشگاه یاسوج بودم. علاقه زیادی هم داشتم.
زنجان ک اومدم بیشتر با فرنودی چاوو کار میکردم و کمتر فوتبال
الانم که ورزش مزخرف بدنسازی😁

3 پسندیده

مثل اینکه کوهنوردی رتبه بالایی داره و باید یه تیم راه بندازیم

اشکال نداره منم بعضی ورزشا رو فقط قصدشو دارم هزینه ش نه :sweat_smile:

مادر مهربون :smiling_face_with_three_hearts::heavy_heart_exclamation: علاوه بر کوهنوردی میتونی تو خونه هم ورزشی غیر از کوهنوردی رو از سر بگیری و حرفه ای حتی ادامه بدی خیلیا اینطور هستن …تمرین مداوم هم خوبه در هر زمینه ای که باشه.

صبح میزان یادگیری و انرژی بالاست و میتونه دقیق تر و بهتر بچه ها آموزش ببینن.

چه خوب یاسوجی هستین بچه های یاسوج خیلی پر انرژی اند و خیلی هم با اراده.فوتبال از سر اجبار منم گاهی بازی میکنم فقط :smile:

منم از بدنسازی بدم میاد :stuck_out_tongue_closed_eyes: و تا میتونم به دیگران پیشنهاد میدم که به این رشته مزخرف رو نیارن :upside_down_face:

4 پسندیده

انشاءالله بعد از اینکه بچه هام بزرگتر شدند قصدش رو دارم

3 پسندیده

علایق ورزشی من به مرور تغییر کرد در ابتدایی هیچ علاقه ای به فوتبال نداشتم و ورزش های صبحگاهی و در جا نرمش کردن و دویدن رو دوست داشتم در راهنمایی عاشق بسکتبال شدم و در سوم راهنمایی به مدت هشت ماه به کلاس کاراته رفتم و عاشق رزمی شدم بعدا هم حرکات رزمی رو در خونه انجام میدادم تا 21 دو سالگی و لذت خاصی برام داشت دبیرستان هم بسکتبال تداوم داشت تا این که در سن 18 سالگی علاقه به فوتبال و بعدش تنیس پیدا کردم و دوست داشتم هر روز حداقل نیم ساعت بازی کنم تا22 سالگی علاقه به فوتبال ادامه داشت در همین حین از پیاده قدم زدن هم خوشم میومد و هم چنین در بازه 18 تا 21 تو خونه از وسایل زورخانه ای استفاده میکردم . تا این که به سن بیست و سه سال رسیدم و بسیار تنبل شدم :joy: الان دو ساله ورزش نمیکنم شاید کمی حرکات کششی و گاهی مدیتیشن اگه بتونم… و دیگه به اون صورت به ورزش های هوازی علاقه ندارم

2 پسندیده

من از ژيمناستيك خوشم مياد دوچرخه سواري و كوهنوردي

5 پسندیده