چطور لینک یک موضوع خاص را در صفحه شخصی‌ام بگذارم؟

تا حالا دلتون خواسته موضوع یا سوالی تو پادپرس رو به بقیه پیشنهاد بدین؟ چه غریبه و چه آشنا؟

یا دلتون خواسته بدونین مثلا فلانی سوال یا موضوع محبوبش تو پادپرس کدومه؟ مثلا کنجکاو شده باشین کاربر یوسف @yousef که دیدگاه عمیق و جذابی تو پرسش قبلی‌تون گذاشته، کدوم موضوع براش جذابه و مشارکت رو درش توصیه‌ میکنه؟

:tada: اگه شما هم مثل من دلتون خواسته از پیشنهادای دیگران باخبر باشین؛ یه خبر خوب دارم براتون:

از الان به بعد تو پادپُرس می‌تونیم به هم موضوع پیشنهاد بدیم تا افرادی که از سر کنجکاوی شناسنامه‌ی پادپرسی مون رو باز میکنن، بتونن یه توکِ پا هم به موضوع دلخواهمون سر بزنن؛ دقیقا مشابه پیشنهاد کتاب‌های مورد علاقه در صفحه شخصی‌مون.

کافیه یکی از موضوعات جذاب پادپرس رو تو صفحه‌ی شخصی‌تون، تو قسمت پیشنهاد موضوع، بچسبونین به دیوار صفحه‌ شخصی‌تون تا هرکسی که از اونجا رد میشد و یا شناسنامه‌تون رو باز کرد؛ سریع به این موضوع جذاب :star_struck: هم دسترسی پیدا کنه.

شما میخواین توجه مخاطباتون رو به کدوم موضوع جلب کنین؟ حاج سهیل این موضوع رو برامون داشته :point_down:

image

2 پسندیده

سپاس که اطلاع‌رسانی کردین! من در آخرین باری که به پروفایل سر زدم (و به عادت پادپُرسی همه‌چی رو انگولک میکردم تا ببینم چه خبره :grin:) تغییر رو فهمیدم. به نظرم عالیه، یه جایزه به مسئول تغییر باید داده بشه!! :wave:

1 پسندیده