یکی از پادپُرسی‌ها رو به هر زبونی که میخوای معرفی کن!

مهم نیست کدوم پادپُرسی یا چه جور معرفی، حتی می‌تونی یه پادپُرسی که قبلا معرفی شده و یا خودت رو از زبون خودت معرفی کنی، و یا کسی که فقط از روی گفتگوهای پادپُرس باهاش آشنا شدی.

معرفی جامعه ی پادپرس
هدفمون اینه که پادپُرسی‌ها راحت‌تر باهم آشنا شن و بدونن در کدوم گفتگوها و مسائل می‌تونن از هم کمک بگیرن.

آپدیت: در ابتدا از افراد میخواستیم خودشون رو معرفی کنن، ولی بعد فهمیدیم معرفی دیگران هم لذتبخش‌تره و هم جذاب‌تر :grin:

10 Likes

واقعا یه چالش همیشگی م این بوده که یه ادم چه جوری خودش رو معرفی میکنه؟!

با چیزهایی که در طول زمان به دست اورده یا با چیزهایی که دوست داره به دست بیاره یا شاید با چیزهایی که از اول داشته؟!

عاشق بازیم، و راه ارتباطی ای که دوست دارم از طریقش با ادمای دیگه و دنیای اطرافم اشنا شم بازیه.

14 سال تو بازی دانشگاه شرکت داشتم، خروجیش یه دکترا بود، چهار-پنج سال شغل استادی و دونستن اینکه چیزهای زیادی هنوز برای کشف کردن وجود داره.

از دانشگاه خارج شدم تا با نوع نگاهی که از فیزیک پیشگی یاد گرفتم، بازی های جذاب تری برای کشف دنیای اطرافم ترتیب بدم.

اگه چیز جدیدی در مورد خودم فهمیدم اپدیت میکنم … .

8 Likes

کاوش در بنیاد چیزها یکی از علایقم هست. اما تو سال پیش‌دانشگاهیم بحث های جذابی که در مورد نسبیت با یکی از همکلاسی هام داشتیم باعث شد انتخاب های اولم فیزیک باشند. علاوه بر فیزیک به فلسفه هم علاقه مند هستم.
بعد از فیزیک به سمت یه رشته میان رشته ای (مهندسی سیستم های انرژی) رفتم. انگیزه ام از این چرخش این بود که بتونم دید وسیع تری پیدا کنم و این توانایی رو به دست بیارم که برای حل یک سری از مسائل عملی هم دست به کار بشم.

6 Likes

من همیشه دوست دارم بگم هجده سالمه ولی نیست در رشته تحصیلی که خوندم به خودم زحمت دادم و دانشگاه رفتم فقط یک رزومه کار در شرکت ها دارم ولی به کار فروشگاه داری در حرفه نامربوط به رشته ام
مشغول شدم

6 Likes

سلام به همه دوستان عزیز و گرامی
عطیه نجفی هستم 28 ساله عاشق رانندگی و رالی هستم. شنا و عکاسی را خیلی دوست دارم.
کارشناس گرافیک هستم، دوره دکوراسیون داخلی را در جهاد گذراندم.
در زمینه مارکتینگ 3 سال کار کردم.
در حال حاضر با یک استارتاپ در زمینه بهبود آموزش در مدارس فعالیت میکنم، در زمینه کارآفرین پروری فعالیت داریم.
در زمینه باشگاه مشتریان نیز فعالیت دارم، البته با باشگاه مشتریان که در حال حاضر در ایران مشغول فعالیت هستند کاملا متفاوت و خاص هست.
از اینکه در کنار شما دوستان هستم بسیار خرسند هستم.

8 Likes

سلام به همه دوستان .
یک جوان 22/5 ساله هستم که احتمالا جوان‌ترین عضو این محفل گرم باشد .
دانشجو که 50% مسیر کارشناسی را تمام کرده است .
هدفمند است چون آرزو بر جوانان عیب نیست ! جوانیم و یک سر و هزار سودا .
سعی می‌کنم در خودشناسی به درجه اعتماد و اطمینان بالایی برسم و خودم را بهتر از دیروز و فردا بهتر از امروز بشناسم .

دیگه حرفی نیست و نسبت به تجربیات و فعالیت دوستان من روی نقطه صفر ایستادم . امید دارم که بتوانم از تجربیات و نظرات دوستان در حوزه‌های مختلف خوب استفاده کنم و نکته ای و مطلبی را یاد بگیرم .

6 Likes

من کنجکاو شدم در این باره بیشتر بدونم …:face_with_monocle:

3 Likes

خب از اونجایی که @yousef ذهن تحلیل گر خوبی داره، ازش میخوام منو معرفی کنه :heart_eyes: خیلی برام جالبه بدونم با توجه به نوشته ها چه برداشتی دارن! :thinking:

7 Likes

تبریک میگم :grinning: ؛ بنده پارسا هستم یک نوجوان چهارده ساله که از جوون ترین اعضای اینجا (خیلی جوان) هستم :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

امسال هم قراره وارد سال نهم بشم :sweat_smile:
علاقمند به کامپیوتر؛طراحی گرافیک: فیزیک و صد البته علوم تجربی (زیست و شیمی) و امیدوارم که روزی به جایی برسم.:blush:

البته در حال حاضر یک نشریه دانش آموزی رو به همرا دوستانم راه اندازی می کنیم و در مراحل آخر جلد اول هستیم :smirk:
به نظرم پادپرس بهترین در نوع خودشه و امیدوارم که بتونم از تجربیات و نظرات دوستان و اعضای خوب پادپرس استفاده کنم.

12 Likes

خوب اکثر نوشته‌هائی که داری کوتاه هستن و این امکان تحلیل رو میاره پائین.

پرسشهای به نسبت بهتری داری تا پاسخها، پاسخهای میانی به نسبت بهتری داری تا پاسخ نهائی. این میخوره به یک ذهن کنجکاو، که به خوبی بروز داده میشه. ولی برای کارهای بهتر باید توانائی جمع‌بندی رو هم تقویت کنی.

6 Likes

:ok_hand: :ok_hand: همینطوره

3 Likes

من رو هم فراموش نکنید.
با توجه به نوشته های من میتونید شناختی کوچک از من داشته باشد؟
شناختتون چیه؟

4 Likes

پارسا چجوریه!؟ :thinking:
اجتماعی، کتابخوان، نگران جامعه، از اون افرادی که همیشه برای هر کاری یک فکربکر دارند که برای مشاوره خوبن، البته مشاور شغلی… :face_with_monocle:
و به قول شل سیلور استاین از اون ادم هایی که سعی دارند ناممکن ها را ممکن کنند و حداقل، تلاشی برای تحقق آن انجام دهند:

اگر توی مدرسه یا مجلس پند و موعظه
چیزی رو شنیده باشی
حتما که نباید قبولش کنی
مثلا اگه گفتند
" عمرا بتونی
گنده تر از خودت چیزی بلمبونی ."
تو دست به کار شو، دنیا رو چی دیدی
شایدم بتونی.

5 Likes

:sweat_smile: اینو تو یه تست تقلبی خودشناسی که به اصرار دوستم شرکت کردم بهم گفت

در کل جالب بود :smile:

خیلی ممنون…:sunglasses:

پ.ن:

لطفا به این موضوع هم سری بزنید(پاسخش خیلی برام مهمه)

3 Likes

اسمش فاطمه است .
کیمیا خونده ولی کیمیاگری بلد نیست…
با سن شناسنامه ای من خیلی همخوانی نداره. گاهی فقط سه سالشه و گاهی انگار قرنها زیسته
در مورد این موجود ناشناخته ای که درون کالبدم زندگی میکنه و مدام در حال تغییره دارم صحبت میکنم.
البته فعلا حرف زیادی در موردش نمیتونم بزنم ،چون خودم هم گاهی باهاش حس بیگانگی میکنم…

9 Likes

چقدر خوشحالم که با فاطمه آشنا میشم :heart_eyes: مخصوصا که الان زدم رو شناسنامه‌ی پادپُرسی ایشون و یه کتاب پیشنهادی دیدم که علاقه مند شدم بخونم: «روانشناسی تصویر ذهنی (سایکوسیبرنتیک، علم کنترل ذهن) اثر دکتر ماکسول مالتز - ترجمه ی مهدی قراچه داغی» پیشتر از این مترجم کتاب شغل مناسب شما رو دیده بودم که جاهایی به دردم خورده بود.

خیلی دلم میخواد بیشتر از فاطمه بشنوم، و امیدوارم به مرور که با ایشون آشنا شدین، به ما هم معرفی‌شون کنین :blush: .

4 Likes

سلام ملیکم به همگی
زری هستم تازه وارد 27 سالگی شدم .اما نمیدونم چراحس پیری دارم :sweat_smile:.دوستدارم خوب بخونم و خوب بنویسم چوف فکر میکنم مکمل همدیگرند. مهندسی خوندم ولی هنر دوستدارم.خیلی دوستدارم سفر رفتن های شخصی و تنهاییم رو شروع کنم و یه برنامه بلند مدت چهارساله دارم که تو ذهنم هر روز بهش رسیدگی میکنم.
خیلی سوال میپرسم :grin: و دوستدارم چیزایی رو که نمیدونم و نبست بهشون اگاهی ندارم مطالع بشم.

6 Likes

:sunglasses::heart_eyes: دبیر پرسشگری لطفا رسیدگی کنن! @arezoo چطور میتونیم از روحیه پرسشگری خوب ایشون برای یاد گرفتن فرایندهای بهترِ سوال پرسیدن و قلقلک کردن ذهن‌ کنجکاو پادپُرسی‌ها کمک بگیریم؟

راستی چقدر واگرایی (خلاقیت)[1] در روحیاتتون دیده میشه: تو ۲۷ سالگی حس پیری؟ مهندسِ دوستدارِ هنر؟ برنامه‌ی چهارساله در ذهن؟ … . خیلی خوشحالم از آشنایی و همراهی با این همه divergence :grin:

1. ذهن واگرا در برابر ذهن همگرا یا منطقی همون قسمت از ذهنمون هست که باعث بروز خلاقیت میشه. ↩︎

4 Likes

سلام لاله جان. منم خیلی خوشحالم که اینجا با شما وایده هاتون و با بقیه ی دوستای خوب پادپرس در ارتباطم. :blush:
ممنونم که خیلی زود منو توی جمع صمیمی بچه های اهل تفکر و مهربان پادپرس پذیرفتید.:rose:

3 Likes

مرسی لاله جان :heart_eyes::kissing_heart:
گفتم کوتاه مدت اثر نمیکنه برنامم ولی بلند مدت و با هدف اثر در طولانی مدت چرا اثر میکنه(یعنی همون اثر مرکب) برا همین بلند مدت رو انتخاب کردم البته این بلند مدت نیاز به تلاش بیش از حد داره که جون جوونی میخواد :grin:

3 Likes