چه ارزش های افزوده ای میتوان از طریق پادپُرس به پادپُرسی ها ارائه کرد؟

میگم از اونجایی که پادپرس محلی برای انجام سوال، خلق ایده، مباحث الهامبخش و … بیاد برای کاربراشم در کنار این موضوعات تسهیلاتی قائل بشه در راستای خود کار پادپرس مثلا افرادی که مشغول انجام پایان نامه هستند به گروهی متخصص نیاز دارند که پرسشنامه اونها را تکمیل بکنه، همچنین میتونه ایده هایی را که در مسیر انجام پایان نامه داره، یا سوالاتی را که به ذهنش میرسه را مطرح کنه و افراد دیگه کمکش کنن، یا به دلیل تعداد زیاد افراد یک نظر به اشتراک گذاشته بشه و از طریق طوفان ذهنی حل بشه واقعا وقتی یک گروهی مثل پادپرس دور هم جمع می شوند خیلی کارها میشه کرد، خیلی😀

4 پسندیده

به نظرم خیلی عالیه و باعث میشه که هرکسی سوال داره بتونه از افرادی که هستن بپرسه فقط دو تا نکته مشکل زا هست.
ای کاش که بشه یه تاپیک مجزا برای اون داشته باشیم تا موارد بحث های فرعی وادر اون نشه و افرادی که تو این بحث ها شرکت میکنند با پیش زمینه فکری که این موضوع مربوط به پایان نامه هست وارد بشن و همه افرادی هم که بعدا از اون موضوع بخوان استفاده کنن بدونن کجا باید بگردن.
مشخصا ما تو کاربرانمون کلی استاد و اعضای هییت علمی داریم که هرکدوم اطلاعات مشخصی تو زمینه های مشخصی دارن و البته تعداد از افراد که روی یه موضوع خاص تسلط دارن ای کاش بشه یه دایرالمعارف از تخصص های افراد داشته ابشیم تا در صورت نیاز اونها رو منشن کنیم.
من حس میکنم که در روند بحث هامون ممکنه منابع بدرد بخوری مطرح بشه و شاید یه عده ای بتونن اون ها رو دانلود بکنن و عده دیگه محروم بشن ای کاش میشد یه جایی برای این منابع داشته باشیم.

1 پسندیده

شاید از منظر کلی شاید خوب باشه ولی وارد شدن دیدگاه منفعت طلبی ، به خصوص برای ما که از جامعه ای میایم که سودجوئی صرف ارزش شده، میتونه باعث الوده شدن محیط اینجا بشه. من فکر کنم شاید یه محیط اجتماعی با کمترین قید بتونه اینجا رو متمایز کنه از بیرون و ادما رو جذب کنه.

1 پسندیده