وقتی با جمعی تو یه ماشین هستین، چطور آهنگ رو انتخاب می‌کنین؟

مدل گوش دادنتم باید جالب باشه! باید برم سراغ بازی جرات یا حقیقت … یک سلفی از زمانی که ترانه گوش میدی :smile:

1 پسندیده

تو همه این سوال ها فرض بر اینه چند ساعت همه باهم تو ماشین هستین پس نمیتونین بلافاصله اونجا رو ترک کنید. و اینکه هدست هم ندارین :slight_smile:

2 پسندیده

به جاده خیره میشم و فکر می کنم :innocent:

3 پسندیده

در حالت اول:
جمع صمیمی:
موافق هستم که توی صف بمونم.
جمع غریبه:
حتی اگه آهنگ من هم پخش نشه چیزی نمی‌گم.

در حالت دوم:
جمع صمیمی:
مخالفت خودم رو ابراز می‌کنم اما پافشاری خاصی هم نمی‌کنم.
جمع غریبه:
باز هم چیزی نمی‌گم.

• نکته‌ای که وجود داره اینه که مود و اتمسفر اون گروه مهمه. مثلا من خودم از آهنگ‌های قدیمی (هایده, حمیرا, مهستی …) خیلی بدم میاد اما وقتی فامیلی اکیپ می‌شیم و همهمه میشه نمیدونم چرا ناخودآگاه از اون آهنگ‌ها هم لذت می‌برم.
7 پسندیده

با هندزفری و صدای تا ته زیاد :sweat_smile::sweat_smile: صدای چیز دیگه ای رو دوست ندارم بشنوم وقتی آهنگ گوش میکنم :thinking:

3 پسندیده

معمولا اگه مسیر کوتاه باشه،نظری نمیدم و نظر جمع و یا اغلب اوقات نظر راننده برام محترمه.فقط اگه صدای موزیک رو خیلی بلند کنند، خواهش میکنم یکم کمترش کنند.

اگه مسیر طولانی باشه ،مثل مسافرتهایی که با خانواده میریم، اول یکبار همه ی موزیکهایی که گلچین شده به انتخاب راننده رو گوش میکنم، معمولا بینشون چند تا چیزی که نظرم رو جلب کنه و قبلا نشنیده باشم پیدا میشه ،که خب تنوعی هست برام. البته قبل از مسافرت همیشه آهنگ های مورد علاقه خودم رو روی گوشی منتقل میکنم و وقتی که مایل نیستم گوش کنم موزیکی که توی ماشین هست، هندزفری به دادم میرسه :wink: :blush:

در ادامه در پاسخ به اینکه توی هر جمعی چطور عکس العمل نشون بدم:

جمع خانواده: معمولا پذیرش، و همون توضیحی که در بالا دادم.

غریبه ها: به هیچ وجه نظر نمیدم،بیشتر برام جالبه با نوع موسیقی هایی که گوش میکنند در مورد روحیه و شخصیتشون کنجکاوی کنم :wink:
جمع دوستان: نظر میدم که این چقدر خوبه که گذاشتی یااین یکیو من اصلا دوس ندارم،عوضش کن، توی جمع دوستان سلایق خیلی متنوعه،ولی چون معمولا هم سن و سالیم و راحتیم با هم، گاهی اونا زور میگن و گاهی من،در هر صورت خوش میگذره حتی اگه کل کل کنیم :grin:
دوستان صمیمی: سلایقمون خیلی نزدیکه توی انتخاب موسیقی و بیشتر هیجان دارم که موسیقی هایی که اخیرا گوش دادم و با حال و هوام همخوانی داشتند رو بهشون معرفی کنم تا با هم گوش کنیم، تا هم انتقال حس باشه و هم نظرشون رو بدونم.
در واقع فقط دوستان صمیمی سلیقه ی موسیقی منو تا حدود زیادی میشناسن چون حتی توی خونه هم معمولا موسیقی رو با صدای کم توی اتاق خودم گوش میکنم.

4 پسندیده

تو فضای عمومی و تو ماشین دوست ندارم اهنگ گوش بدم

2 پسندیده

دیکتاتور درباره‌ی مردان سرزمین ما معنی نداره :face_with_head_bandage:، ما زن‌ها هستیم که دیکتاتوریم. نظرت چیه آرزو؟ @arezoo :wink:

2 پسندیده

با اینکه سعی میکنم خودخواه نباشم تابستان گذشته با دو نفر از دوستان رفتیم مسافرت. یکی از دوستان به آهنگهای چهاربیتی محلی علاقه داشت و ما دو نفر نه. با کمال احترام نذاشتیم چهاربیتی گوش بده چون حق با اکثریت بود نه ؟؟؟؟:grin::grin::grin::grin:

1 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
كاملا حق با شماست عزيزم، من هم يه نمونه بارز دموكراسي هستم

2 پسندیده

آیا حق با اکثریت است؟
موضوع مرتبط: انتخابی بهتر از رای اکثریت چیست؟،

1 پسندیده