تو پادپرس چه کارایی میشه کرد؟

سلام دوستان من تازه وارد پادپرس شدم. اینحا فقط برای پرسش و پاسخ طراحی شده؟ شما چه استفاده هایی از پادپرس میکنین؟

دنباله‌ی موضوع چه انگیزه‌هایی شما را جذب پادپرس می‌کند؟

5 پسندیده

سلام علیرضا، خوش اومدی :raised_hand_with_fingers_splayed:

اینجا برای «گفتگو راجع به مسئله‌ها» طراحی شده، و پرسش و پاسخ هم قسمتی از همین گفتگو هست.

شما برای چطور کارکردی به پادپرس پیوستی؟ انتظارت چی بود؟

5 پسندیده

خب من تازه چند ماه هست که به کتاب خوندن علاقه پیدا کردم و تاحالا با این فضا ها اشنایتی نداشتم. اینجارو هم اگر بگم چجوری پیدا کردم یه کم پیچیدس. اول اپلیکشن سبکتو رو نصب کردم بعد یه جا نوشته بود نوا006 بعد هم اینجارو پبدا کردم.

دنبال یک جمع دوستانه کتاب خون بودم بیشتر
و اینکه میبینم جالبه این سایت.

3 پسندیده

خوش اومدی به پادپرس :blush:
اینجا بغیر از پرسش و پاسخ میتونی دانسته های و تجربیات شخصی خودتو با دیگرا درمیون بزاری و اگر چیزی ذهنت رو درگیر کرده از دیگران کمک بخوای که اگر کسی چیزی میدونه کم نمیزاره…
اگر از کتاب خوندن و کتابخونه هم اطلاعات در اختیار مون بزاری خوشحال میشیم.:wink:

5 پسندیده

سلام خیلی ممنون
من میتونم لینک کانال هایی رو بذارم که کتاب هارو به رایگان میذاره. منتها نمیدونم این کار از نظر پادپرس درست هست یا نه.

2 پسندیده

اینجا باشه خب بنظرم بهتره چون اینجا محتوا بالاتر خواهد رفت و اگر سایتی هست که شما از اون اطلاعات رو میگیرید خب بد نیست اون هم با ما در میون بزارید که میزان محتوای سایت بالاتر بره وکسانی از جمله خودم که کانال تلگرامی ندارند،دسترسی بهتری داشته باشیم.

2 پسندیده

تو این کانال کتاب های رایگان میذاره

@BookTop

1 پسندیده

خیلی کارها میشه کرد ، خیلی مطالب میشه یادگرفت و خیلی مطالب خوب رو میشه به اشتراک گذاشت :slightly_smiling_face:

4 پسندیده