دوست داشتی چه جوری تجربه‌هات به نوه ت برسه؟

فرض کن پدربزرگ یا مادربزرگ شدی و میخوای تجربه‌های کاریت رو برای نوه هات جا بذاری. دوست داری چه جوری این اتفاق بیفته؟

دنباله‌ی موضوع به چه روش هایی میتونیم تجربیات نسل قبلی رو مستند کنیم؟

اگه من میخواستم تجربه‌های کاریم رو برای نوه هام جا بذارم، در قالب دفتر خاطرات مختصر و کلیپ های کوتاه میذاشتم، که البته فکر میکنم کلیپ ها برای نسل های اینده مجذوب کننده تر باشن و ضمنا به دلیل تصویری که از گذر دوران در اختیار مخاطب میگذارد باعث تاثیر گذاری بیشتر و ایجاد نکات مشترک بیشتری بین نسل ها میشود

1 پسندیده

دلم ميخواد يه جايي باشه كه تجربه هام در طول عمرم ثبت شده باشه تا بتونم به نوه هام بدمش.
شايد خوب باشه كه بشه يه سري تجربه ها رو عمومي نكرد تا يه سري افراد خاص ببيننش…

در یک کتابچه به همراه یک سری عکس و فیلم

سعی میکنم یک دفترچه خاطرات داشته باشم که همه چیز رو توش نوشته باسم و اگه فرصت کنم اون هارو صوتی ضبط کنم و یه نسخه صوتی هم داشته باشم.

من اگر به این مرحله برسم که بعید میدونم شروع میکنم به نوشتن! میگم بعیدمیدونم چون تا به اون سن برسم تجربه های کاریم رو سعی میکنم به قالب نوشته در بیارم ! ممکنه بخوام صدا هم ضبط کنم یا مثل دوست بزرگوار ژیژک کلیپ مستندگونه بسازم وتوی اون از ایده هام بگم که باعث بشه چیزی ارزشمند وقابل دیدن به وجود بیاد ! کلا دوست دارم بنویسم بعدی میدونم نوه ای یا کسی اگر روزی بخواد بعد از من به تجربه ای دسترسی پیدا کنه براش سخت باشه

دوس دارم براشون تعریف کنم اگر باشم اونموقع:)
ولی اگر نباشم دوس دارم بنویسم

دوست دارم صدامو براشون ظبط کنم و تجربه هام رو براشون تعریف کنم