کدوم نشان پادپُرسی حس خوبی بهتون داده؟

دو روز پیش که در یک سفر و استراحت سه چهار روزه به سر میبردم، نشانی جدید بهم تعلق گرفت که حس خوبی از جنس افتخار بهم دست داد:

آریامن :star_struck:

نمی دونم دقیقاً فرقش با سوپرمن و بتمن چیه، فقط فکر میکنم که پادپُرس قصد داشته با زبون بی‌زبونی بهم بفهمونه که تو یه هیرویی!!! :grin: قهرمان بخشنده‌ها :neutral_face::joy::hugs:

image

تجربه‌ی شما در این باره، چی بوده؟ اهدای چه نشانهایی از طرف سیستم در خاطرتون مونده؟ و چه حسی بهتون دست میده؟

8 پسندیده

راستش فک کنم فقط باتجربه ها بتونن یه نشان جالب پادپرسی بگیرن. آخرین نشانی که من گرفتم “اولین اشاره” بود که … حس خاصی بهش نداشتم! :grin::wink:

6 پسندیده

خب من امروز نشان مهربان رو دریافت کردم :muscle: این واقعا عالی بود، چون یاد دوستان خوابگاهی افتادم که بهم می گفتن: فرشته ی مهربونی ها :fairy:

7 پسندیده

پادپرسی ازین خوشم اومد. چون احساس کردم تازه تو جمع یه خونواده پذیرفته شدم.

7 پسندیده

من نشان پایه رو همین یکساعت پیش گرفتم

حس خوب که نه راستش کمی اعصابم خورد شد چون یه لحظه متوجه سرعت گذر زمان شدم

7 پسندیده

خانم زهرا، نشان عالی است میتوانم بپرسم با چی فعالیتت این نشان را بدست آوردی؟

6 پسندیده

دقیقا ننوشته علتشو. تو نشان های دیگه مینویسه چون فلانکارو کردی فلان نشان بهت تعلق گرفت. مطمئنا به خاطر یه سطحی از فعالیت هست ولی همین که ننوشته چراشو، دلچسب ترش کرده. یه چیزی تو مایه های همینجوری عشقی، یکی از مایی

8 پسندیده

نشان شوالیه خیلی خوب بود. ولی امروز نشان «اولین لینک قاب‌شده» رو به دست آوردم، حس متفاوتی داشت :smiley: انگار یه حرکت جالب و مشخص رو انجام دادم که به پادپُرس کمک میکنه.

3 پسندیده