آخرین کتابی که خریدی چیه؟

ببخشید اسم کتاب چیه؟
یعنی همون فلسفه هستی؟

3 پسندیده

nadastan1

آخرین کتابی که خریدم کتاب نبوده و جلد یک مجله ای به نام ناداستان بوده با قیمت 40 هزار تومن!

بسیار جذاب، بسیار دلنشین، بسیار فکر شده که موضوع جلد اول خانه بود!
این روزها که مردم توی سیل خونه هاشونو از دست دادن، هر کدوم از این ناداستان ها قلب منو به لرزه در میاره!
خوب، قوی و همه چی تموم واقعا این فصلنامه سلیقه من بوده و بسیار دوستش داشتم!

و من به هیچ عنوان کتاب کاغذی رو به پی دی اف نمی فروشم و کاغذ و عکس و حس در ناداستان خیلی بیشتر از بقیه کتاب کاغذی ها بود!

9 پسندیده

@baratii.nazanin

من خیلی از عکس در متن کتاب خوشم میاد و همچنین از قلم متفاوت در کتاب ها .
کتاب خوبی خوندی :ok_hand:

6 پسندیده

اسم کتاب “هستی و زمان” نویسنده مارتین هایدگر

5 پسندیده

آخرین کتاب هایی که خریدم شعر سپید بود از رضا جمالی حاجیانی شاعر هم شهری :blush:
چند ورقه مه و ماهیان خاکزی از نشر چشمه…دوتا کتاب با هزینه پستش شد 19 تومن…از سی بوک خریدم.
30

7 پسندیده

امروز کتابی که خیلی منتظرش بودم اومد
جهان همچون اراده و تصور اثر آرتور شوپنهاور
book
قبلش هم کتاب صوتی فیلسوفان بد کردار و گرفتم.

لینک کتاب صوتی

این تابستون با شوپنهاور عشق بازی :heart_eyes:

9 پسندیده

چرا ملت‌ها شکست میخورند؟!
دو فصل اول کتاب رو از کتاب یه نفر پرینت گرفته بودم و خوندم و چون جالب بود تصمیم گرفتم بقیه فصلهاش رو هم بخرم !!

20190623_184500

کتابها چقدر گرون شده!
کتاب انسان خردمند رو دیدم 110هزار تومن!! :hushed: با همین قیمت میشه حداقل دوتا کتاب 50هزار تومنی خرید :grin:

8 پسندیده

امیر علی کجاااای کاری با همین قیمت میشه ۴ تا کتاب هم گرفت :slight_smile: شوخی کردم
منم کتاب بالا و گرفتم ۱۲۵ ت خیلیییی گرونه

6 پسندیده

فرهنگ آلمانی به فارسی بهزاد که الان دم دستم نیست عکس بذارم…

4 پسندیده

من دی ماه ۹۷ نزدیک ۷۰ تومن خریدم.
چند وقت پیش، همین بهار بود انگار، شنیدم که چاپش ممنوع شده، حالا می‌بینم که شما خریدید.
پس بذار بگردم؛اینجا رو! الان پیداش کردم؛ ببینید انسان عجیب چه می‌کنه با انسان خردمند!

8 پسندیده

چه جالب. من وقتی وارد کتابفروشی شدم 5 نسخه از کتاب رو دیدم که روی ویترین اصلی کتابفروشی چیده شده بودند.
یادم نمیاد چاپ جدیدی بودند یا نه ولی قیمت کتاب تغییر پیدا کرده بود.

4 پسندیده

من کتابِ «پروژۀ روزی» رو خریدم، نمی‌دونستم کتاب معروفیه. مترجم‌اش رو می‌شناختم و می‌دونستم چیز بد ترجمه نمی‌کنه. دیشبی دستم گرفتم و تا ساعت 2 نتونستم زمین بگذارم. انگار دارم با رمان صلح می‌کنم.

7 پسندیده

اول خواستن ممنوع کنند بعد دیدن خیلی پر بار هست خبر رو تکذیب کردند.

3 پسندیده

نمی‌دانم. بازیِ قدرت، سیاست، بازار . . .؟؟؟!!!

3 پسندیده

image

این کتاب رو خریدم و تیتر و نگرشی و نگاهی اجتماعی و روانی کتاب به نظر جالب اومد (به قول نویسنده حرف زدن از کتاب نخوندن در دنیایی که کتاب خوندن یک وظیفه و عبادت قدیسی است کاری شجاعانه است!) :grin: نویسنده (استاد دانشگاه پاریس 8) در نگاهی پست مدرن به کتاب و مطالعه ، دیدگاه خودش رو تشریح میکنه.

دقیقا هدف نویسنده یاددادن تکنیک‌هایی است در جواب به سوالی که تیتر کتاب شده. چجوری در مورد کتاب‌هایی که نخوندیم (کتابی که اصلا نمی‌شناسیمش ، کتابی که فقط چند صفحه ازش ورق زدیم و کتابی که خوندیم ولی بلکل فراموشش کردیم) ، صحبت کنیم! اگه موقعیتی پیش اومد چجوری حتی به نقد کتابی که نخوندیم بپردازیم و با کسی که احتمالا اونم کتاب رو نخونده یه بحث آتشین ایجاد کنیم :laughing:

8 پسندیده

من دارم ملت عشق رو میخونم که دیگه معرف حضور دوستان هستش.
در واقع رمان مفصلی است. اگر از فضاهای رمز آلود که بین دو دنیای متفاوت باستانی- مدرن اتفاق می افته لذت یم برید حتما این کتاب رو بخونید.
من وقتی این کتاب رو می خونم خیلی باد فیلم فانتین(چشمه) می افتم. به نظر من خیلی شبیه به هم هستند. دوست دارم اگر کسی مایل است در مورد فیلم فانتین صحبت کنه به من پیام بده

7 پسندیده

کتاب از خوب به عالی نوشته جیم کالینز رو شروع کردم به خوندن تو این بی پولی خیلی خوب میشد اگه یکی بهم قرضش میداد. :sweat_smile:

6 پسندیده

اگر گیر آوردی بعدش به من قرض بده :laughing::sweat_smile: البته سعی کن نت برداری نکنی که وقت گیر بشه من نت برداری میکنم برای هردمون :joy::upside_down_face:

3 پسندیده

همین وضعیت باعث شد برم عضو کتابخونه عمومی بشم، اتفاقا گشتم کتاب دید اقتصادی رو هم که خیلی دوست دارم بخونمش، دارن.

5 پسندیده

کتابی هدیه گرفتم که برام جالب بود. کتاب «فرشتگان و شیاطین» دن براون از نشر نگارینه چاپ دوم 1395.

کتاب ، ماجرای یک روایت تاریخی ، نمادشناسی و تخیلی است. از این بابت ، قلم و قدرت ترکیب مفاهیم توسط نویسنده به جریان داستان جالب توجه است.

قسم تاریخی کتاب پیرامون شروع و چگونگی اختلاف بین دانشمندان و هنرمندان قرون 16 و 17 با کلیسای کاتولیک است که منجر به شکل‌گیری محفلهای سری دانشمندان و هنرمندان تحت عنواین روشن‌ضمیران (اشراقیون یا ایلومیناتی) در سطح اروپا شده و اینکه چگونه این افراد از طریق نمادهای سری با یکدیگر ملاقات میکردند. (در کلیت نویسنده در بخش‌های تاریخی به شروع شکاف علم و دین در اروپا می‌پردازد)

روایت تخیلی داستان در دوران معاصر است که دانشمندی به دستاوردهای شگرفی دست پیدا کرده و میتواند بین نگرش دین و علم در خصوص مبدا آفرینش یک اتحاد ایجاد کند. حال به ناگه از دالانهای تاریک تاریخ ، گروه فراموش شده در 200 سال قبل (روشن‌ضمیران) به قتل این دانشمند کشیش می‌پردازند و سایر ماجراها در شهر واتیکان و رم …

5 پسندیده