از امکانات گوشی هوشمندتون چقدر استفاده میکنید؟

بخشی از قیمت موبایل‌های امروزی و گوشی‌های هوشمند بستگی به امکاناتی مثل کیفیت دوربین، قابلیت اتصال به نت و … داره. چقدر از این امکانات استفاده میکنین؟ از چه چیزهای دیگه‌ای استفاده میکنین که ارزش هزینه رو داشته؟ نبودن این امکانات چقدر روی زندگی و کار شما اثر داره؟

مثلا من خودم با نصب camscanner خیلی از مدارکی که لازم دارم رو با گوشی و با کیفیت بالا اسکن میکنم! ولی تقریبا هیچ استفاده‌ای از قابلیت اتصال به نت نمیکنم؛ چون گوشی همیشه همراهم هست، ترجیح می‌دم به وب وصل نباشم تا زمان‌های استفاده از تکنولوژیم رو مدیریت کنم.

گوشی هوشمند

8 پسندیده

بیشتر به عنوان یه دوربین و یه پخش کننده ی موزیک ازش استفاده میکنم.
و البته اتصال به اینترنت. که از حدود 5 سال پیش تا الان، با حذف اکانت های فیسبوک و اینستاگرام و تلگرام و توی ده روزه اخیر واتساپ ( البته این موقتیه)، دارم کنارش میذارم. چون دستاوردهاش بنظرم از ضرراش کمتره. استفاده م از اینترنت محدود هست به جستجو در مرورگر و خوندن انتخابی مطالبی که برام جالب یا مهمن.

6 پسندیده

من از گوشیم خیلی استفاده میکنم
برای مسیر یابی خودرو
برای ترجمه
کتاب خواندن و تحقیق کردن و یادگیری
برای انجام محاسبات مربوط به رشته ام
برای ارتباطات
عکاسی
ورد و اکسل و یادداشت های روزانه و ماهانه
آهنگ گوش دادن
و…

خیلی زیاده

3 پسندیده

گوشی که دارم خیلی هوشمند نیست تازه یکم بیهوش هم هست ، 3 سال پیش از دیجی کالا گرفتم 240 ت.

• جی میل و چک میکنم
  • مدریت اینستا
  • مدریت حساب بانکی
  • تلگرام که یک روز درست کار می کنه یک روز نه
  • از اپلیکشن نوار استفاده میکنم چون بعضی از کتاب ها فقط توی اپ وجود داره
  • شماره این و اون و بلوک می کنم
  • آهنگ گوش دادن
  • فیلم دیدن
5 پسندیده

بازی ، وب گردی ،رسانه های جمعی سازنده ،برنامه های کاربردی مثل ویرایش ویدئو، پرداخت ها و خریدهای آنلاین ،بورس ، خواندن کتاب پی دی اف،گوش دادن به آهنگ،عکاسی از بچه ها و مراسم ها ،دانلود انیمیشن و کلیپ های مورد علاقه م،یادداشت برداری و نوشتن شعر و نثر