اسم واسه وب سایت در زمینه موبایل و لوازم جانبی موبایل چی پیشنهاد میدید؟

به دنبال انتخاب اسم خوب برای فروشگاه اینترنتی (وب + اپ) در زمینه موبایل و لوازم جانبی اون هستم.
خواستم از خرد جمعی و نظرات دوستان هم استفاده کنم، تا حد ممکن نام پیشنهادی دارای ویژگی های زیر باشه:

• عام نباشه
  • کوتاه
  • جالب و جذاب
  • نوشتار انگلیسی واحد
  • مرتبط با حوزه فعالیت
7 پسندیده

چه عالی که دارین فروشگاه خودتون رو راه میندازین. الان پیشنهادی به ذهنم نمیرسه ولی مجموعه کلماتی که میتونه مرتبط باشه رو لیست میکنم شاید بقیه دوستان بتونن استفاده کنن:

• اپ – app
  • آیفون – iphone
  • دیجی – digi
  • بازار
  • سوق (به معنای بازار)
  • حجره
  • استور – store
  • کالا
  • همراه

مثلا یه ترکیب میتونه هم-سوق باشه (بازاری برای تلفن همراهhamsouq.com که اگه تو whois چک کنین در دسترس هم هست.

پرسش:

مهم ترین لوازم جانبی موبایل و یا اولین کلمه ای که با فکر به موبایل به ذهن ادما میرسه چیه؟ شاید استفاده از چنین کلماتی هم کمک کنه.

5 پسندیده

اسامی که به ذهنم میرسه، بخش اول اسامی عام(که البته خواست شما نیست ولی ذهن گرم کنای خوبین):

• موبایل جو
  • انبار موبایل
  • موبایل مارکت
  • موبایلکده

اسامی خاصتر:

• اوس موبایل
  • یدک موبایل
  • موباکو (بروزن ایساکو)
  • داش موبایل

دیگه ذهنم یاری نمیکنه :sweat_smile:.

میدونم که احتمالاً با طوفان فکری آشنا هستید. چرا یک طوفان فکری آنلاین انجام نمیدین؟

5 پسندیده

یه « i » بزاریم اول هر کلمه یه حس دیجیتال پیدا میکنه و میتونه اسم سایت و اپ بشه. iMobile ، iMobi ، iBattery و … (با مدد از خلاقیت استیو جابز!!)

4 پسندیده

فروشگاه لوازم جانبی موبایل
فلجم :thinking: :sweat_smile:

گوشینو gooshino(یعنی با لوازم جانبی ما گوشیتونو نو کنید)

5 پسندیده

:grin: خیلی خوب بود. فقط به نظرم رسید گوشینو بهم این رو القا میکنه: گوشی، نو! یا «با ما گوشِت رو نو کن!»

3 پسندیده

موبیتو
Mobito

CACCS
مخفف Cellphone Accessories

3 پسندیده

ممنون، کلیدواژه های جالبی پیشنهاد دادید

1 پسندیده

پیشنهاد خوبی هست، ممنون

دیجی فون

الو فون

الو دیجی فون

خوبا رو همه گفتن دیگه چیز دیگه ای نیست باید ترکیب کنی و آزاد سازیش رو از لحاظ دامنه و شبکه های اجتماعی رایج بررسی کنی اونایی که من گفتم هم بیشتر به خاطر طنز و اون جرقه های خلاقیت گفتم
البته پیشنهاد میکنم خیلی تو این جور کارها وارد نشین چون بازار زیادی نداره و مقیاس پذیر هم نیست