اگر میتونستی یه پادپرسی رو به شام دعوت کنی، انتخابت کی بود؟

میدونم اوضاع خرابه :sob::sneezing_face: ولی خوب یه چیز سبک که میشه زد. شاید هم دونگی بشه چیزی زد بر بدن! کدوم پادپرسی رو به شما دعوت میکنی؟؟ چرا؟

16 پسندیده

انتخاب خودم @Naser_Eslami هست. به نظر میاد که از اونها باشه که نزاره طرف حساب کنه :grin:

14 پسندیده

من لاله @lolmol رو دعوت میکنم چون حس خوبی بهش دارم و دوست دارم باهاش دوست تر شم!

8 پسندیده

چه حس خوبی! :smiley:

به عنوان یه مشهدی سریع دعوت رو میپذیرم :handshake: و از ادمین ها درخواست میکنم قبل اینکه کسی زهرا رو به شام دعوت کنه موضوع رو ببندن! :grin:

13 پسندیده

چرا؟؟؟؟؟ نمی بینی من با وجود آشنایی ۱۷-۱۸ ساله لاله رو دعوت نمیکنم؟؟ چرا نسل جوان با خودش اینکار رو میکنه؟؟؟:grin: چرا از تجربیات ما استفاده نمی‌کنین؟؟

ولی جدا از شوخی، احتمالا لاله مرام میزاره و دوتا شام دعوتت میکنه و دوستی‌تون شکل می‌گیره :wink:

8 پسندیده

خب من احتمالا بیش از یه مهمون دعوت میکنم،رستوران هم نمیبرم که اقتصادی تر بشه ،دعوت میکنم خونه مون ، در عوض یکم شلوغتر باشه فضا شادتر میشه، نهایتش اینه که آب قرمه سبزیم رو زیاد میکنم :wink:
@Zah_Ra @baratii.nazanin و @zari و @lolmol و @leilay

7 پسندیده

آخ جان. دعوتتونو صمیمانه میپذیرم!
اینم ایده ی دورهمی های آینده :wink:

6 پسندیده

بچه ها با من شوخی نکنین! یهو دیدین شوخی شوخی خودم رو به کشتن دادما! :face_with_thermometer:

ما لاله ها(!)‌ وقتی یکی دعوتمون میکنه برا شام و آب خورش و …، دست از غذا خوردن میکشیم تا روز موعود بتونیم قوی ظاهر بشیم :yum: نشون به اون نشون که از دو ساعت پیش تا الان فقط چایی خوردم!

حالا که خیالم از بابت دیدن دخترای پادپرس راحت شد، برا شام پسرا رو دعوت میکنم.

@Mehrdad_Roshan @Ali_Shakeri @h_fatemi @pd.in @hesam_fardad @yousef @somo849 @Jalal_Razavi @Naser_Eslami @Emad_Mohammadpoor @bahram

مکان اصفهان هست، پلاک رو بعد خدمتتون میفرستم.

بی زحمت سر راهتون دارین میاین هر کدوم یه بادمجون، یا یه تخم مرغ یا یه گوجه و یا کمی بانداژ هم بگیرین، برا بعضی تزئینا لازم میشه.

راستی این جماعت آقایون اهل بحث رو تو این اوضاعِ پربحث، نمیشه یه جا آروم نگه داشت؛ فرشته جان شما هم لطفا بیا @moalem. همون جا رو تراس درباره بعضی تمرین‌های ورزشی برای آموزش کار تیمی به بچه ها هم به شکل عملی گپ میزنیم. :woman_cartwheeling:

پ.ن. فاطمه جان، اصفهان پلاکِ چند؟

13 پسندیده

اوه اوه .الفرار :stuck_out_tongue_winking_eye:
با یه اصفهانی این کار رو نکن لاله جان :see_no_evil:

ای وای یادم رفت .مگه حواس میزارید برای آدم :smile: فرشته جون @moalem که قطعا دعوته

آخه به نظرت یه تعارف اصفهانی ارزش اینو داره که خون یه لاله رو بندازی گردن ما؟؟؟:sneezing_face:

8 پسندیده

لاله های کافر دست کم باید ۲۰ کاراکتر داشته باشند

10 پسندیده

نمیدونم کی …خیلی سخته انتخاب …
اخه بهتره بگم همتون دعوت من بریم لب دریا فلافل و سمبوسه بزنیم با موسیقی محلی :sweat_smile::grimacing::joy: علی برکت الله :joy:

7 پسندیده

از همونا هست ولی فعلا تو شرایط جنگی قرار گرفته ، جیره بندی و از این جور حرفا ، تازه نامردیه معلومه بچه اول میل به حمایت و بخشش داره از این نکته سو استفاده کردی یوسف.
منم که مشخصه @yousef و دعوت می کنم اونم به صرف شام چند ساعته به همراه بحث های سخت و سنگین.
شخص دیگه ایم بخوام دعوت کنم بازم همون یوسف و دعوت می کنم :smile:

5 پسندیده

من دوس دارم که
@lolmol
@Jalal_Razavi
رو دعوت کنم
@yousef رو هم کم وبیش

6 پسندیده

پیشنهادم اینه که جلال @Jalal_Razavi رو هم دعوت کنیم. میتونیم کمی اذیتش کنیم: یه بحث جدی رو شروع کنیم بعد که گرم توضیح دادنه، شروع کنیم به بحث انحرافی!:grin::grin:

6 پسندیده

اتفاقا تا گفتی شام ، @Jalal_Razavi هم تو ذهنم اومد ، فقط مسئله داشتم با اینکه هر سه تو سه تا شهر مختلف هستیم و مثلا من بیام پیش یوسف جلال چکار کنه؟ (تو تخیل هم باید راه منطقی وجود داشته باشه مثل فیلم های هالیوود نه بالیوود ) .

:joy::joy::joy: نمی دونم چرا تصورم منم همینه ، البته جلال باشه بحث های خیلی عمیقی شکل میگیره و شاید مثل دیدار کارل گوستاو یونگ و زیگموند فروید یک بحث 11 ساعته بینمون شکل بگیره :grin::smile:

7 پسندیده

ممنون از دعوتتون. دوستان پسر: بر اساس تجربه، یه پیشنهاد دارم. تهش چیزی برا خوردن پیدا نمیشه، یا اگر باشه اینقدر شرایط با اما اگر پیش میره که چیزی از اون جذب بدن نمیشه:):smiley:
حالا این دعوت که از اول با اما و اگر شروع شده اخرش…

5 پسندیده

آخه چرا همچین فکری میکنید؟ :thinking: یعنی تجربه ی اینو دارید که دعوت شدید به مهمونی و تهش چیزی برای پذیرایی نبوده؟؟ :expressionless:

7 پسندیده

وقتی لاله میگه بادمجون بیارید برای مهمونی خب دیگه تا آخرش و باید رفت(اخه کی بادمجون می یاره تو مهمونی) ، چیزی هم باشه بادمجون و از این جور چیزاست.

7 پسندیده

ممنون از لاله ی عزیز و با معرفت.

من کلا (بر خلاف آنچه باید باشد) دوست دار دور همی های دسته جمعی هستم و دوست هم ندارم از یه نوع شخصیت درون این جمعیت باشه که از تمام طیف ها درش جمع بشن. و میتونم الان بگم که شاید اون موقع از هرکس چی می پرسم.

بی نهایت دلم برای بهزاد @bgolshaee تنگ شده دوست دارم که به یک شام دعوتشون کنم. توی این دورهمی ازش می خوام یکی از داستان های کوتاهشو برامون بخونه.

جناب سرتیپ الان و مهندس (یا نمیدونم چه چیزی رو خودش انتخاب میکنه) آینده @somo849 که اگر افتخار بدن و بیان چیزی باعث شادی هست. از سهیل میپرسم از دانشگاه و رشته ای که خونده تا وظیفه الانش چند گداره؟

بی لاله @lolmol که اصلن نمیشه رفت بیرون. البته نظرش رو در مورد کندن توتفرنگی ها دوست دارم به چالش بکشم.

جلال @Jalal_Razavi رو هم بی شک باید در جمع داشته باشیم تا اون روی من بتونه با پدیده تشدید مواجه بش…

اگر که پاپکرن نخره از @baratii.nazanin هم دعوت میکنم که در جمع ما حاضر بشن ولی با بهرام @bahram دعوا نکنن.

بی نهایت دوست دارم یوسف @yousef ، علی خان شاکری @Ali_Shakeri زری @zari رو ببینم تا تصوری که ازشون دارم تا واقعیت ببینم چه تفاوتی داره.

وای اگه خانم معلمای پپ نباشن فکر نکنم بشه از پس شیطونی های جلال بر اومد پیشاپیش دعوت میکنم شما هم تشریف بیارید @leilay و @moalem

سپیده تصویر ساز @sepinoud.keshaavarz هم افتخار بدن و تشریف بیارن و بعد از دیدن سایرین تصویر سازی که از افراد داشتن رو بیان کنن.

محمد @mohifalahi رو من یک بار دیدم و خیلی دوست دارم دوباره ببینمشون و گپ خودمونی باهاشون داشته باشم.

همینطور @behzadprsh و @salehamini و دوستان من نمیتونم دعوت نامه رو تنظیم کنم برای همین دعوت می کنم در دورهمی بعدی پپ همه شرکت کنن. تا بتونم دوباره ببینمتون و از بودن در کنارتون لذت ببرم.

14 پسندیده

:thinking::face_with_monocle::upside_down_face::thinking: فکر خیلی عمیق :grin:
مدارک و شواهدی داری بر این ادعای سنگین؟:grin: میدونی که داریم در مورد یه شام حرف میزنیم، مسئله مرگ و زندگیه :grin::grin:

5 پسندیده