ایا قانون جاذبه گفته شده در کتاب راز واقعیت دارد؟

ایا قانون جاذبه حقیقت دارد؟ مگر میشود که فقط یک گوشه در خانه بنشینیم و فقط با فکر کردن در مورد آن موضوع آن را به دست آوریم؟

1 پسندیده

بستگی به این داره که خواسته مان چی باشه ؟ از آنجا که بسیاری از آنچه طلب میکنیم بصورت هوس و ولع هست آگر بنشینیم و درست به همه جوانب موضوع فکر کنیم شاید به این نتیجه برسیم که اصلا بکارمان نمی آید.از قدیم هم گفته اند وصف العیش نصف العیش

1 پسندیده

سوالتون کمی برای من گنگه. منظورتون از قانون چیه؟ چارچوبهایی برای زندگی بهتر در جامعه وضع میشن؟

1 پسندیده

منظورم قانون جاذبه ای که تو کتاب راز گفته شده بود.

1 پسندیده

من به واسطه دوستانی که در کانون کیمیا در دانشگاه کاشان داشتم یه دور فیلم راز رو دیدم. از همون اول به دیده شک و تردید به این قضیه نگاه کردم و به این اعتقاد دارم که اگر همه آدما بخوان با هدایت فکر و تمرکز و اینکه یه گوشه بنشینند وچیزی رو بدست بیارن این یه چیز به نظرم توهمی هست.

اما از طرف دیگه به شدت به دید و افکار مثبت و خوشبینانه اعتقاد دارم و اینکه با چه کسی نشست و برخواست کنی، چه حس و حالی رو در خودت تقویت کنی مستقیما تو عملکردت اثر داره. اینکه رو هدف تمرکز کنی و انرژی فکری-عملی خودت رو بدی اون سمت هم دیدم که اثر داره و در طی زمان حتی حس کردم یه دست نامریی هدایتم کرده به سمت وضعیت بهتر.

اتفاقا دیدم خیلی افراد تو این شبکه های هرمی با این مکانیزم می خوان به اهداف بلند پروازانشون برسن :sweat_smile::neutral_face::neutral_face::neutral_face:

اين جهان كوه است و فعل ما ندا
سوي ما آيد نداها را صدا
فعل تو كان زايد از جان و تنت
همچو فرزندي بگيرد دامنت
پس تو را هر غم كه پيش آيد ز درد
بر كسي تهمت منه، بر خويش گرد (و برعکس)

5 پسندیده

نظر و تجربه خودتون در این باره چیه؟ مثلا بار آخری که به موفقیتی رسیدین چه کارها و تلاش‌هایی کردین؟

1 پسندیده

قانون جذب مرحله دومه، قانون اول، قانون ارتعاشه که در فیلم راز سانسور شده، مثلا ترس یه ارتعاش بد و منفی داره، با این ارتعاش مدام چیزهایی رو به خودتون جذب میکنین که هم ارتعاش با ترس باشن و مدام چیزهایی رو ببینین که از اونا بترسین.برای رسیدن به خواستمون باید هم ارتعاش با اون خواسته باشیم.پیشنهاد میکنم ویدیوهای مربوط به قانون ارتعاش رو ببینین

1 پسندیده

ببینید قرار نیست از آسمون یک کیسه پول بیفته روسر کسی که تو خونه نشسته و به پول فکر می کنه. اگر کتاب های مختلفی درباره قانون جاذبه خونده باشین متوجه می شین که وقتی شما شروع می کنید به فکر کردن درباره چیزی وبراش شروع به تلاش می کنید. همه زندگیتون رو به سمت اون کار می برید. بهش فکر می کنید و براش رویاپردازی می کنید. بیشتر انرژی مفیدتون رو براش صرف می کنید و همه فعالیت هاتون رو به اون سمت می برید. بذارید یک مثال خاله زنک بزنم. دختری که دوست داره همسر خیلی خیلی پولدار داشته باشه اغلب سعی میکنه به اقایون پولدار دوست بشه و مرتب بهش فکر میکنه اما ایا واقعا تنها با فکر کردن و دوستی می تونه به هدفش که جلب توجه اون مرد برای ازدواجه برسه؟ مسلما خیر! اون باید کمی خودش رو برای رسیدن به خواسته اش تکون بده. مسئله مالی نیست اما یک ادم پولدار که نیاز مالی نداره مسلما یک دختر رو برای پول نمیخواد! کلا کم تر پیش میاد اقایون دخترها رو برا پول بخوان. اما همچین مردی چه جایگاهی برای همسرش متصوره؟ خصوصا اگر پولش رو با تلاش و کار خودش به دست آورده باشه؟ معمولا این آقایون به دنبال یک دختر خودساخته و مهربانند. کسی که اون ها رو بتونه از نیازهای دیگه شون تامین کنه. مثل محبت کردن و حمایت عاطفی. یا زنی که درک و فهم خوبی از کار داشته باشه و یا تحصیلات داشته باشه و در هر شرایطی یک حداقل هایی رو داشته باشه تا اون روبرای زندگی آینده انتخاب کنند. اما متاسفانه دخترها الان فقط دنبال بزک کردن و تور کردن پسرهان! در این مواقع قانون جاذبه نه تنها کار نمی کنه قفل هم میشه

4 پسندیده