ایجاد بانکی از سوال‌ها و مسئله‌ها بدون نگرانی راه حل آن

تبلیغ…
معرفی ب دوستان و درخواست از دوستان برای معرفی ب دیگران

1 پسندیده

چون زبان عربی با فارسی امروزی بیشتر از هزار ساله آمیخته شده و اگر اون رو بخواهیم جدا کنیم یه کار سخت و اضافه انجام دادیم و زبانی رو الک کردیم که برای بسیاری افراد غیر مانوس و ناآشنا خواهد بود در نظر بگیرید نسل گذشته و نسل ما و حتی نسل جدید بسیار به لغات عربی وابسته است از آثار شاعران و نویسندگان بزرگ بگیرید تا دانشمندان و حتی نوع آموزش امروزی.
من البته مخالفم با این که همه لغات انگلیسی حتی لغات رایج و همه فهم حذف شن و میشه داخل پرانتز معنی فارسی شو بنویسیم . درباره عربی هم همینطور لغات خیلی تخصصی با معادل فارسی راحت تر یا با توضیح در پرانتز در نوشته ها به کار بره.
در همین متنی که سوال کردید
کلمات «اصلاح،فقط،تغییر،فکر ،حال،خیلی» عربی هستند. من به شخصه همین فارسی امروزی عجین با عربی رو بیشتر میپسندم تا سره و خالص فارسی بشه .

1 پسندیده

شاید تخیل و تفکر زیاد درباره آینده باعث میشه خواب سبک شه. به خودتون سخت نگیرید و یک روتین با خواب سنگین و اولویت هایی مثل داده های کمتر داشته باشید و موضوعاتی با محوریت تنش بیشتر و بحث و جدل رو رها کنید و یک وقتی رو صرف ورزش کنید و کتاب های ساده و نه طولانی که به شما کمک کنند در عوض کتاب های طولانی مثل رمان و یا خیلی تخصصی. (تجربه داشتم که روزی که ورزش کردم و چشم به اخبار نداشتم شبش بسیار راحت و عمیق خوابیدم)

1 پسندیده