با آثار هنری وکارهای دستی چقدر موافقید؟

معلومه بچه گونه و غیر حرفه ایه ولی این دلیل نمیشه الکساندر مک کوئین بعدی نباشی ، من خودم کارهای اولم و دارم ، بعضی وقت ها می بینمشون و می خندم از بس ساده و پیش پا افتاده بودند.
عکس تمام اینار و نگه دار و پیشرفت خودت و ثبت کن بعدا بهشون می خندی و لذت می بری.

5 پسندیده

نمیدونم شاید بخندن. البته آدمها توی این دوره زمونه به هر چیزی به بهونه‌های مختلف گیر میدن! میتونین خنده اونها رو بزارین به پای حسادت :smirk: چون خودشون هیچ چیز جالبی نساختن یا ندارن ممکنه سعی کنن این کار جالب رو هم دس بندازن!

6 پسندیده

چقدر کارهای جالب اینجا هست ولی خیلی شلوغه. چرا فکری واسه این کارها نمیشه؟

6 پسندیده

@111100 چه خوب گلها رو با دکمه در آوردی طرحای جالبی هم زدی . فقط قسمت بالای کیف که دکمه های بزرگ گذاشتی میشد یه طرح بزنی با اون سه تا جور در بیاد. حالا چرا ناشناس اومدی :sweat_smile:

4 پسندیده

پارسال این کیفو با همین 3 تا دکمه و بوته جقه تزیین کرده بودم بعد چند روز پیش به سرم زد و بدون برنامه این طرحا رو بهش اضافه کردم برای همین اجزاش باهم تناسب ندارن یعنی بهم نمیان. میخواستم اون 3 تا دکمه رو با 3 تا نخ بهم وصل کنم که شبیه 3 تا بادکنک بشن.
الان منو تو خیابون ببینن فک میکنن بچه 5 سالم :joy:

4 پسندیده

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: ایا با یوزر ناشناس میشه پستی رو لایک کرد؟ چرا؟

اگه اینو تو خیابون رو دوش یکی ببینید چه فکری میکنید؟

3 پسندیده

آخی یه تعریف :relaxed: ممنون. میدونم شبیه کاردستی مبتدیه ولی خودم دوسش دارم.

ناشناس اومدم که اگه نظر بد گرفتم آبروم نره

2 پسندیده

:grimacing: حسادت؟!!! بله بله یکم خودمو تحویل بگیرم :crazy_face:

1 پسندیده

نورمال به بالا یعنی میگم چه خوب ، سلیقه داشته طرف.

2 پسندیده

ممنون از تعریفتون
نورمال رو به بالا ولی غیر حرفه ای و بچگونه یکم متناقض نیستن؟

2 پسندیده

@yousef الان منو به جرم چت کردن دستگیر میکنید؟

1 پسندیده

نه اگر دقت کنی من اسم الکساندر مک کوئین و اوردم ، این یعنی از نظر یک کار حرفه ای بهش نگاه کردم یعنی سخت گیرانه.
شما گفتی تو خیابون ببینی ، خب اینجا سطح کار میشه عموم جامعه.

1 پسندیده

ممنون بله الان متوجه شدم

ایوان برای همین کارهاست. در کنار گپ و گفت، کارهایی که به نظر جدی نیستن ولی در واقع ممکنه عمیق و ماندگار باشن. جای گپ، جای حرف جدی و … رو رعایت کنین نه فقط دستگیر نمیشین که نشون دهنده سطح بالای هوش و فرهنگ پادپُرسیه! :smiley:

2 پسندیده

یوسف :unamused::face_with_raised_eyebrow::thinking: چی بود این حرف؟ :neutral_face::roll_eyes: بیا توضیح بده که ما خلاقیم شکوفاییم ولی حسادت چرا :sweat_smile::innocent::upside_down_face:
تنبیه لغتی میکنی رئیس؟!! :joy::sweat_smile::grimacing:

3 پسندیده

نکنه شما به کیف من خندیدید؟ :frowning_face: :face_with_raised_eyebrow: گفتن اونایی که خندیدن حسادت میکنن :wink: :grin: نه اونایی که مثل شما خلاقند

2 پسندیده

نه خوشم اومده بود اتفاقا جالب بود
ما اینجا با هم هستیم و فکرامون رو با هم به اشتراک میزاریم.

1 پسندیده

نفهمیدم منظورت رو :thinking: ولی منظور من این بود اگر کسی بیرون رفتنی مسخره میکنه شاید از حسادت باشه!

من؟ تنبیه؟ اون هم لُغتی؟ :grin: تنبیه بیشتر نرم هست! یعنی خیلی آروم اکانت ناپدید میشه!! :grin:

1 پسندیده

آها از اون لحاظ :smile:
تنبیه های سختی دارید خوبه خبر نداشتم :sweat_smile::upside_down_face:

1 پسندیده