برای جذاب شدن آپارتمان کوچک چه ایده هایی دارید؟

برای جذاب شدن یک آپارتمان کوچک که به نظر وسیع بیاد و آدم توی اون احساس تنگی و نفس گیری نکنه چه ایده هایی دارید؟

8 پسندیده

باید به طور هوشمندانه ای از رنگ ها و وسایل استفاده کنید. رنگ های ملایم با تن هماهنگ حس ارامش میده، و رنگ های روشن مثل سفید، حس فراخ بودن مکان.
من این سبک مینیمال رو کاملا میپسندم. میتونید درباره ش بخونید و اگر امکانش بود پیاده ش کنید.
این لینک رو هم ببینید.
بازسازی آپارتمان کوچک

8 پسندیده

باید در صورت امکان در خانه کوچک از وسایلی استفاده کنید که کمتر جا میگیرند.مثلااگر یه خانه ایی 50 متر است، نیاز نیست حتما از مبل برای نشستن و میز ناهار خوری استفاده شود.
یا مثلا به جای استفاده از میز تلوزیون، آن را روی دیوار نصب کنید.یا مثلا به جای استفاده از کامپیوتر که جای زیادی رو اشغال میکنه، میتونید از لپ تاب استفاده کنید.

7 پسندیده

استفاده ی بیشتر از اینه هاو نورپردازی مناسب باعث بزرگتر دیده شدن خونه میشه
میشه از مبلهای تختشو استفاده کرد و سایز مبلها هم کوچک تر انتخاب کرد
کمدهایی با عرض کم و ارتفاع زیاد هم فکر خوبیه

5 پسندیده

كاغذ ديواري هاي سفيد با نفش هاي برجسته و سه بعدي آپارتمان رو بزرگ تر نشون ميده
استفاده از ميز و صندلي فانتزي هم كمك ميكنه البته اگه بودجه اين اجازه رو ميده
من كه دلم ميخواد خونم پر از آينه هاي كوچيك و شمع باشه

4 پسندیده

بنظرم رنگ سفید خونه رو بزرگتر نشون میده
لزومی نداره حتما تو آپارتمانها مبلمان سلطنتی یا بوفه ها وجود داشته باشند .
وسیله کمتر ومیزان نور پردازی مناسب و کمی هم از درختان و گیاهان آپارتمانی استفاده کردن میتونه بزرگ نشون بده خونه رو.
البته بازسازی کردن خونه ای که خیلی کوچیکه خوبه و مهم ،اما اگر آدم اجاره ای نباشه قضیه یه چیز دیگه س :smile:

4 پسندیده

سپاس از لطف و پاسخ شما

1 پسندیده

سپاسگزار از لطف و پاسخ شما

حتما به انتخاب رنگ دقت کنین. رنگ های روشن با تعداد کم برای دیوار و پرده و مبلمان
تا حد امکان از طرح های شلوغ برای پرده و مبل و تابلوها استفاده نکنین چون به شدت ذهن رو خسته می کنن
از وسایل چند منظوره استفاده کنین. مثلا پاف صندوقی که میتونه به عنوان میز هم استفاده بشه
دیوار سبز بسازین. یعنی با گل طبیعی و کاکتوس یکی از دیوارای خونتون رو تزئین کنین
نور محیط رو هم جدی بگیرین و خونه رو تاریک نکنید