بزرگترین و جذاب ترین اشتباه زندگیت چیه؟

اشتباه های ما بزرگترین سرمایه های زندگی ما هستن. اشتباه هایی که اگر برای بقیه بگیم و ازشون درس بگیریم تبدیل میشن به چیزی که انداختیمشون به آب و ازشون پل ساختیم و از روشون گذشتیم.
بزرگترین اشتباه زندگی شما چی بوده؟
بگین و رها کنین و بگذرین.

7 پسندیده

پافشاری کردن روی چیزی که برام خیلی ارزش داشت. بهش رسیدم و سه سال ازش گذشت و نه تنها ارزشش رو نداشت بلکه خیلی چیز های دیگه رو هم ازم گرفت
اما برام درس مهمی شد

4 پسندیده

هنوزم لجبازی میکنی؟
از اون طرف بوم نیفتادی که رو هیچ چیزی اصرار و پافشاری نکنی؟

1 پسندیده

برای من کار کردن تو سیستم بازاریابی شبکه ای .

حدود 1 سال از بهترین سالای زندگیم رو تو این سیستم کار کردم و واقعا میتونم بگم بزرگترین اشتباه زندگیم بود . چون به هیچ عنوان سیستم اخلاقی نبود و با ارزش های من هم مغایرت داشت .

همیشه حسرت این رو میخورم که ای کاش اون 1 سال رو روی برنامه نویسی بیشتر وقت میزاشتم . از طرفی اگر همین اشتباه نبود شاید خیلی از مهارت های فروش و مذاکره ای که الان دارم رو نداشتم .

بخاطر همین در کل نمیتونم بگم که از اشتباهم پشیمونم یا نه :grin:

2 پسندیده

ایول
ببین اشتباهات ما و شکست های ما میوه دارن. میوه اشتباه تو قدرت مذاکره الانته. پس میتونی با خیال راحت از اون یک سال بگذری و بری جلو. دمت گرم.

2 پسندیده

نه. متاسفانه از بچگی رو حرف خودم بودم.تهش ممکن بود بگم باشه ، ولی اخر باز هم کار خودمو می کردم. الان یکم یاد گرفتم کوتاه بیام

1 پسندیده

یکی از اشتباهاتم تحصیل در رشته مدیریت علی رغم میل باطنی م بود که بعد از دو سال به انصراف انجامید. از این ناراحت نیستم چون تجربه شد و بدون درس خوندن به مطالعه م ادامه دادم و البته با دو تا استاد خوب آشنا شدم که یکیش عضو هیئت علمی دانشگاه بود و فردی متین و متواضع
و مهربان بود و همچنین استاد ادبیاتی که منو به ادبیات مشتاق تر کرد .
ولی اشتباه بعدیم این بود کسی که دوستش داشتم از کنارم رفت این دردناک تر بود چون بخاطر بی توجهی من رفت و من موندم و… ):

3 پسندیده

سعی کردی اشتباهت جبران کنی؟
یا حداقل ازش درس بگیری. چقدر اثر گذاشت رو تصمیم های بعدت این اشتباهات؟

1 پسندیده

اره تغییر کردم و تصمیمات بعدیم با احتیاط بیشتری بود . و درون گرایی م بیشتر شد.

1 پسندیده