بهترین راه گذروندن جمعه تو خونه چیه؟

اگه جمعه قرار باشه تو خونه باشین، چه کارایی میکنین که جمعه‌ای باحال‌تر و انرژی‌بخش‌تر برا خودتون رقم بزنین و در نتیجه‌ش شنبه‌ یه روز کاری خیلی بد از آب در نیاد؟

تعطیلات آخر هفته

دنباله‌ی موضوع روزای تعطیل چی کار کنیم؟

8 پسندیده

میتوانیم کنار همسر و فامیل مان صبح جمعه را با عشق و یک اندیشه سراسر متفاوت و با انرژی آغاز کنیم و یک تقسیم اوقات خیلی مختصر و مفید برای تفریح و گذراندن وقت کنار هم داشته باشیم چون در طول هفته مشغول و مصروف کار بودیم و نتوانستیم با هم با عشق و صفا سپری کنیم.

6 پسندیده

اگر کار عقب مونده ای دارم حتمن انجامش بدم که به هفته بعد نیفته
و در مورد موضوعاتی که لذت می برم ازشون بخونم (یا پادکست بشنوم)، مثلن اخبار علمی و تلنولوژی

و فیلم و موزیک و کتاب
اگر هوا خوب باشه قدم زدن توی طبیعت هم میتونه خیلی خوب باشه
آخر هم سعی می کنم ریلکس کنم مثلن استخر خیلی خوبه یه چند دقیقه ای روی آب دراز کشیدن، آخرش خسته هم میشم و احتمالن خواب راحتی خواهم داشت

3 پسندیده

من جمعه ها استراحت کامل میکنم و هیچکدوم از کارهایی که روزای قبل میکردم نمیکنم. برای تفریح هم فیلم دیدن، در کنار خانواده بودن و طبیعت رفتن رو اغلب انجام میدم.

1 پسندیده

:triangular_flag_on_post:مسافرت به جاهای بکر که نزدیک محل زندگی باشه
:triangular_flag_on_post:جستجو در اینترنت و یاد گرفتن یک سرگرمی و مهارت کوچک
:triangular_flag_on_post:دور همی خانوادگی و انجام فعالیت و بازی های نشاط آور و یا دیدن فیلم
:triangular_flag_on_post:کاری که دوست داری انجام بدی و وقت نکردی انجام بدی مثل خرید اینترنتی ،خوندن یه مجله،بازی کردن با بچه ها .
:triangular_flag_on_post:درست کردن یه غذای جدید
:triangular_flag_on_post:نصب آپ هایی که تا حالا استفاده نکردی
:triangular_flag_on_post:جستجو درباره مطالب تصادفی و جدید ( این یکی خیلی مورد علاقه مه
)

1 پسندیده

زنگ بزنی بگی الهام بیا باهم قهوه بخوریم و صحبت کنیم و ریلکس کنیم

از بس روزهای دیگه بیکار میچرخیم…جمعه برامون با روزهای دیگه فرق نداره :slight_smile:

من فیلم میبینم جمعه ها، سریال های فانتزی خیلی لذت بخشه گاهی هم غذا درست کردن بهم حال میده