بهترین شتابدهنده‌های کسب و کار نوپا در دنیا کدوم‌ها هستن؟

و این شتابدهنده‌ها، چه خدمات یا منابعی به کسب و کارها ارائه میدن که اونها رو به بهترین‌ها تبدیل کرده؟

3 پسندیده

سلام. لطفا منظورتان را از «بهترین ها» روشن کنید که بهتر بتوانم پاسخ دهم!
اما در مورد بخشی از خدمات عمده شتاب دهنده ها در گام اول میتوان به کمک های مالی - مشاوره و هدایت - ارتباط و هم افزایی اشاره کرد.
مورد اول خواسته اغلب بیزنس هاست اما گاها این مقدار آن قدر کم و البته قسطی است که شاید در نهایت به نارضایتی طرفین منتهی شود. در انتها بیزینس من به پول مورد نیاز در زمان درست نرسیده و شتاب دهنده هم پول خود را هدر یافته میبیند.
اما مورد سوم به نظرم یکی از نکاتی است که اگر درست مطالبه شود هم سهل الوصول است و هم به دلیل استفاده از ظرفیت های راکد یا در دسترس یک معامله برد برد محسوب میشود. شتاب دهنده ها به دلیل ماهیت تیم ستادی خود با بیزینس های جدی مختلفی رو به رو است و این ارتباط باعث میشود خدمات در مواردی بسیار ارزان تر ارائه شود. طراحی سایت - اجرای کمپین ها تبلیغاتی - تولید محتوا - حتی کد نویسی از جمله خدمات متنوعی است که قابلیت ارائه در این چهارچوب را دارد.

3 پسندیده

بالتبع “بهترین شتابدهنده” یعنی شتابدهنده ای که به بهترین نحو کارش رو انجام داده! و کار شتابدهنده چیزی نیست جز شتاب دادن به روند رشد یه کسب و کار نوپا؛ اون طوری که از اسمش برمیاد.

پس سوال من میشه: “کدوم شتابدهنده های دنیا بهتر تونستن روند رشد استارتاپهایی که واردشون شدن، رو شتابدار کنن؟” و “چه جوری این کار رو کردن که نسبت به بقیه شتابدهنده ها موفق تر بودن؟

نمونه خاصی از این شتاب دهنده ها سراغ دارید؟
از جو فعلی ای که در این فضا شکل گرفته اطلاعی دارید؟

برای پاسخ به شما درخواست دارم به متن زیر نگاهی بیاندازید، البته که من با همه بخش هایش موافق نیستم اما معتقدم کمک میکند که با یک سری مسائل که البته میتوانند غیر واقعی هم باشند اما بالاخره مطرح شده اند آشنا شوید.

واقعیاتی در رابطه با استارتاپ‌ها در ایران

1 پسندیده