بیاین خلاقانه حقیقت یا جسارت؟ بازی کنیم!

خانم معلم @moalem این تقلب محسوب نمیشه؟ قرار بود مهردادخان @Mehrdad_Roshan جسارت تعیین کنن، ولی حقیقت رو خواستن! لطفا رسیدگی کنید.

(اسمایلی ترس از جواب نازنین، بعد از جسارتی که براش تعیین کردم!)

5 پسندیده

یعنی به طور پیش فرض حقیقتم بازی کردید، ما که نیستیم ببینیم، پس @baratii.nazanin بره بگه دوست دارم، بیاد بگه گفتم قبوله، اینجوری هم خلاقانه هم شرافتمندانه بازی کردیم.

4 پسندیده

مریم جون این میشه ی نوع جسارت کلامی، با کمی اغماض قبوله :wink:

5 پسندیده

اتفاقا به تازگی این کارو انجام دادم! وقتی که تقریبا همه چیز به خاطر اشتباه اون تموم شده بود و احساس می کردم این رابطه نباید این جوری تموم بشه. نشستم و از همه ناراحتی هام! کار بزرگ اشتباهش! حسی که به من داد و بی حرمتی که به جایگاه خودش در زندگی کرد گفتم و در نهایت بهش گفتم با همه این حرف ها من دوستت دارم و فکر می کنم می تونم بهت یه فرصت دیگه بدم! :slight_smile:

9 پسندیده

آفرین این حقیقت اینه که این ته جسارته :+1:t2::+1:t2::+1:t2::+1:t2::+1:t2:

پ.ن.پپ عزیز هیچوقت منون تهدید نکن من برای این هم راه پیدا میکنم

2 پسندیده

برای اینم راه پیدا کردم:

همونجور که میبینید با زدن اسپیس بین هر کدوم از شکلکا میتونید این مشکل رو هم پشت سر بذارین.

بلهههههههههههههههههههههه

4 پسندیده

ببخشید با کمی تاخیر: حقیقتا الان اگه من چه سوالی می‌پرسیدم از پاسخ‌ بهش بیشتر می‌ترسیدی؟

8 پسندیده

:joy: :joy: :clap: خیلی سوال قشنگیه

4 پسندیده

عجب!: )) سوال سختیه…
باید فکر کنم چی هست که دوس ندارم بقیه بدونن؟ چیزی که باعث خجالتم بشه؟ و‌ اون خجالت از جنس حریم شخصی‌م باشه یا سرافکندگی؟
سوالای زیادی هستن!: ی
واقن خجالت چیز عجیبیه… به نظرتون با خجالت به دنیا میایم یا یاد می‌گیریمش؟ (از پاسخ طفره می‌رود.)

7 پسندیده

از پاسخ طفره رفتن خلاف قوانین بازیه و ممنوع می بااشد :face_with_raised_eyebrow: :grimacing: :wink:

2 پسندیده

به قول لاکپشته تو ویدئوی بازی‌های سروش رضایی “من با این بازی ارتباط برقرار نمی‌کنم!”: )))
خیلی سنگین بستین سوال منو! تخفیف بدین.

4 پسندیده

ترس حتما از خجالت ناشی نمیشه. کمی فکر کن میتونی با کلمات بازی کنی و به جواب حقیقی ولی غیرخجالتی برسی. (به ایشان تقلبِ زیرپوستی می‌رساند!)

3 پسندیده

سوالی که می‌ترسم ازم بپرسین اینه که “می‌ترسم چه سوالی ازم بپرسین؟!” (خنده‌های شیطانی)

9b7c89fc-cceb-4118-83a8-9a109494b889

3 پسندیده

نه. مثل اینکه به علت تخلف از قوانین باید جریمه بشین! :confounded: چاره ی دیگ ای نیست.
حالا خودم جریمه کنم یا اینکه کسی هست که داوطلب اجرای قانون باشه! ؟ :wink:

2 پسندیده

تقاضای تشکیل دادگاه برای بررسی تخلف دارم!:grin: جواب دادم به سوال!

1 پسندیده

جواب که دادی، ولی جواب شبیه این بود که به یکی بگی با «دیوار» جمله بساز و جمله‌ی زیر رو بسازه «به من گفتن با دیوار جمله بساز!».

فکر کنم قبول داری چنین نوع جمله‌سازی‌هایی روح بازی جمله‌سازی و حس خلاقیت رو از محیط می‌ستونه. برا همین دخترم لطفا تقلبی که بهت رسوندم رو با خلاقیت فزاینده‌ي خودت مخلوط کن و پاسخی بده که یه معلم وقتی خوندش به جای این شکلک :confounded:، این شکلک ازش دربیاد: :heart_eyes:

برا جریمه‌ی این بچه‌ي شیطون نظرتون چیه بذاریمش کنار دیواار و بهش بمب آبی شلیک کنیم؟! @moalem

image

6 پسندیده

ما دقیقا کجا بشینیم که زاویه ی انفجار این بمب رو بهتر ببینیم و بیشتر از تماشای اجرای حکم لذت ببریم؟ :yum:

4 پسندیده

بهترین زاویه تو این هوای گرم البته از دید خیس‌شونده‌س!

IMG15523782

ولی خب با این بچه‌های شیطونی که من می‌بینم میترسم حاکم و محکوم جابجا شن :grin: برا همین پیشنهادم لژ VIP صندلیِ ۹ و ۳/۴ هست.

3 پسندیده

چه پست خوبی بود! یه حال دوستانه ای داشت :sweat_smile::+1:

3 پسندیده

نگفتی جسارت یا حقیقت؟ :wink:

2 پسندیده