بیاین خلاقانه حقیقت یا جسارت؟ بازی کنیم!

رئیس حالا که به ما سر زدید میشه جسارت کنم و از شما بخوام یه تقدیری چیزی از @Mehrdad_Roshan کنید، البته میدونم جسارت کرده و راه دور زدنو نشون داده ولی تا کی باید منتظر میموندیم شما توضیح بدید یا مشکل ما رو برطرف کنید، ما همه ازین شرط بیست کاراکتر شاکی بودیم، مهرداد نجاتمون داد. به افتخارش :clap::clap:

8 پسندیده

میخواستم یه سوال کوچولو از سطح درآمدتون از پادپرس بپرسم که نشد :sunglasses: شما جسارتو انتخاب کردین و کارو برای منو خودتون سخت کردین. البته خودتون با کلمات «کت و شلوار» راهنماییم کردین.

لطفا برای دو هفته در آواتارتون، عکس آواتار منو بذارید.:smiling_imp:

امیدوارم تو این دو هفته پادخان شروع شه، کلی موضوع مطرح کنید، خلاصه فعال باشید دیگه :smirk:

8 پسندیده

این عکس از دفتر پادپرس لو رفته :grin:

image

اینم دشت امروزمون، جا نداشتیم من گذاشتم توی گونی :grin:

image

12 پسندیده

شما از خورده بورژوآ به بورژوآی توتالیتر ارتقا یافتید.

4 پسندیده

ممنون :heart_eyes: من همیشه دوس داشتم توتالیتر باشم.

2 پسندیده

چه دنیای پادپرس از دید آواتار شما خلاقیتش میره بالا! حدس میزدم یه دلیلی داشته باشه پاسخای خوبی که میذارین :grin:

@sepinoud.keshaavarz

دعوتین به بازی.

7 پسندیده

آخ جون بازی!: ی
خب کسی نباید ازم سوال بپرسه؟

3 پسندیده

ادمین دیگه اونقدر جوون شده، سر به هوا شده، یادش رفت سوال رو بپرسه :wink:

جسارت رو انتخاب میکنی یا حقیقت؟

4 پسندیده

فرقی نداره!: ی
فکر کنم حقیقت منطقی‌تر باشه!

• ما می‌گفتیم جرئت/حقیقت!
2 پسندیده

میدونین من در ظاهر آدم جسوری ام که بلده حق خودشو بگیره اما حقیقت این نیست! در زندگی دوستانه و روابط اجتماعی من دقیقا همین آدم جسورم اما در زندگی خصوصی! واقعا ناتوانم یک ناتوان که هیچ کاری نمی تونه بکنه و تقریبا نمی تونه حرف بزنه! گرفتن حق مالیش رو دور از شان خودش می دونه که بخاطر مثلا 200 هزار تومن بره شخصیت خودش رو خراب کنه یا مثلا در مباحث خصوصی تر بخواد برقصه! واقعا چه کار جلفی! حتی اگر دلش بخواد این کارو نمی کنه چون دور از شخصیته! می دونید من این نداشتن جسارت رو این روزها بیشتر احساسش میکنم خیلی بیشتر! برای همین فکر میکنم شاید این بازی بتونه از من موجودی بسازه که شهامت بعضی کارها رو پیدا کنه

9 پسندیده

رئیس از شما بعیده :scream: من مشکوکم الان معلوم نیست کی به کیه. فعلا پولها رو پیش خودم نگه میدارم :motor_scooter: این موتور هم برای رفت و آمد راحتتر توی پادپرس گرفتم :grin:

8 پسندیده

نازنین @baratii.nazanin به نظرم میرسه جسارت رو انتخاب کردی :grin: و چه کار سختی در پیش گرفتی با این بچه‌های بازیگوشی که من اینجا میبینم!!!

چون هدفت از بازی ارتقای مهارت هست، با اجازه ت سه نفری باهات بازی میکنیم که به خوبی به هدف نزدیک شیم.

از دو تا بچه شیطون این بازی، @Maryam و @Mehrdad_Roshan دعوت میکنم تا به جسارت بندازنت. امیدوارم دل مثل گنجشکشون نسوزه و دو مورد حسابی رو پیشنهاد بدن :triumph:

خودم هم چون خیلی وقته لباس بزرگا رو پوشیدم و یادم رفته چطور مثل یه بچه ساده و بی دغدغه بازی کنم، ازت یه سوال ساده میپرسم که به تاثیرش مطمئنم:

یکی از بارهایی که واقعا با جسارت خودت حال کردی رو برامون توصیف کن. بگو کی بود؟ چه کردی؟ چرا حال کردی؟ …؟

6 پسندیده

آخرین بار که به یک دوست گفتم فرصت آخریه که برای جبران اشتباهاتش بهش میدم و اگر تکرار کنه دوستیمون تمام میشه! اما هنوز شهامتش رو پیدا نکردم که حضورا بگم و مثل همیشه با نوشتن راحت ترم

10 پسندیده

خوب من هنوز شانس بازی دارم، و چون این جا آزادیم، با کمی قانون شکنی که جریمه هم نداره، به طرف مقابلم حق انتخاب حقیقت رو نمیدم و از @saeed_taghavi میخوام از جسارتاش بگه، جوری که همه بگن، . . . چه جسارتا :scream:

6 پسندیده

خوب! خوب! خوب!

نازنین @baratii.nazanin ! جسارت این رو دارین که بگین از کی توی پپ لجتون میگیره و چرا!

جسارتا آقایون و خانومای کد زن پادپرس بفرمایید چرا وقتی اول خط @یهنفر میزنیم چپ چین میشه؟

@Mehrdad_Roshanمثلن این.

7 پسندیده

فکر کنم این اجتناب ناپذیره. چون کاراکترهای انگلیسی چپ به راست قرار می‌گیرند.

3 پسندیده

برای انتخاب کردن کاری که باید جسارت توش باشه باید طرف مقابلو بشناسی. من تعداد زیادی از فعالیت های شمارو تو پادپرس خوندم تا چیزی دستم بیاد! :female_detective:

جسارت فقط یکی از قدرت هایی که آدم باید داشته باشه تا سه بار در زندگیش چنین دووووور خفنی بزنه یا این که خودش زندگیشو بسازه یا کلی سفر بره و کلی اطلاعات علمی و تجربی داشته باشه و حتی ایده های خوبی هم تو ذهنش پرورش بده و… . و به نظرم شما به میزان زیادی اینو قدرت رو دارین.

اینکه آدم تو یه جمع نتونه برقصه یا اون یکی مثالتون، اصلا کار بزرگی نیست که جسارت بخواد.

به نظرم جسارت رابطه تنگاتنگی با اعتماد به نفس داره و اگر تو همون قسمت از زندگی تون که فکر میکنید جسارت دارید، تمرکز داشته باشید و اعتمادتون به خودتون و اعتبارتون پیش خودتون بره بالا این ور قضیه هم درست میشه.

ولی چون نمیخوام حرف لاله رو رو زمین بذارم ازتون میخوام:
به کسی که دوسش دارین چشم تو چشم این جمله رو بگید: دوست دارم :smiling_imp:

بهتون رحم کردم و شرط در جمع گفتن رو از جمله بالا حذف کردم. :innocent:

امیدوارم عواقب خوبی داشته باشه :hugs:

6 پسندیده

خانم معلم @moalem این تقلب محسوب نمیشه؟ قرار بود مهردادخان @Mehrdad_Roshan جسارت تعیین کنن، ولی حقیقت رو خواستن! لطفا رسیدگی کنید.

(اسمایلی ترس از جواب نازنین، بعد از جسارتی که براش تعیین کردم!)

5 پسندیده

یعنی به طور پیش فرض حقیقتم بازی کردید، ما که نیستیم ببینیم، پس @baratii.nazanin بره بگه دوست دارم، بیاد بگه گفتم قبوله، اینجوری هم خلاقانه هم شرافتمندانه بازی کردیم.

4 پسندیده

مریم جون این میشه ی نوع جسارت کلامی، با کمی اغماض قبوله :wink:

5 پسندیده