بیاین خلاقانه حقیقت یا جسارت؟ بازی کنیم!

فکر کردم رد شده از من دیگه نپرسیدم

1 پسندیده

هیچ چیز نمی تونه از زیر ذره بین من رد بشه، بپرس :sweat_smile:

1 پسندیده

اوکی
رابط کاربری پادپرس گاهی اوقات خسته کننده میشه با این حال از انجمن های دیگه خیلی بهتره

من منتظر شما هستم…

3 پسندیده

امشب دو تا دختر کلاس اولی داشتن جسارت ی حقیقت بازی می کردن، سوالاتشون خیلی برام جالب بود:

• تا حالا به معلم ات دروغ گفتی؟
  • یکی از این پوست تخمه ها رو بخور . :smile:
4 پسندیده

منم میتونم بازی کنم ؟کی سوال میپرسه

1 پسندیده

فعلا انتخاب کن تا برای سوال فکر کنم. جرات یا حقیقت؟

1 پسندیده

جسارت رو انتخاب میکنم

1 پسندیده

خب فعلا بین بازیگران چالشی داره برگزار میشه، با عنوان ten years challeng که عکس ده سال پیششون رو میزارن …
من هم میخوام که عکس ده سال پیش و امروزت رو برامون بزاری :hugs: @11141

2 پسندیده

خب دوستان من هم به این بازی شهادت طلبانه وارد میشم! چون دیدم چند تا مورد جسارت سنگین پرسیده شده میرم برای حقیقت! :grinning:

3 پسندیده

خود سوال پرسیدن یک چالشه!
اما چون چند روز پیش درگیری ذهنی خودم این بود از شما هم می پرسم: عجیب ترین کاری که انجام دادین، چی بوده؟

2 پسندیده

کار عجیب: چندین سال پیش با چند تا از دوستان زمستون رفتیم کوه. همون روزی که داشتیم میرفتیم برف عجیبی اومد طوری که اتوبوسمون وسط راه داشت سُر میخورد به سمت پرتگاه :sweat_smile:

پیاده شدیم و راه رفتن روی توی کوهی ادامه دادیم که نه آدم توش بود نه ماشین :cold_sweat: همینطوری رفتیم بدون اینکه به مسیر برگشت فکر کنیم. کار خطرناکی بود چون برگشتش اصلا معلوم نبود و برف میومد.

در نهایت دیگه خسته و گرسنه شده بودیم که یک وانت رسید و سوارمون کرد عقبش. از فرط استیصال مجبور بودیم روی برف های عقب وانت بشینیم! سرمایی که اون موقع تحمل کردیم هیچ یادم نمیره.

4 پسندیده

برف و کوه! :woozy_face:

خب قانون بازی اینه که حالا شما باید یک نفر رو به بازی دعوت کنید و ازش یک سوال بپرسید

2 پسندیده

من از بچه های مرکز نبودم از بچه های مخرج بودم :grin::sweat_smile::sweat_smile: البته اوایل مبدا بودم دیدم جواب نمیده :smile:

2 پسندیده

داری به خطوط خیلی خیلی قرمز پادپرس حمله میکنی :grin: یهو دیدی وارد ناحیه سیاه شدی حالا بیا و درستش کن!

3 پسندیده

قرمز و خیلی قرمز و خیلی خیلی قرمز هر سه تا قرمزن :sweat_smile:

چرا نزدیک شدن به خطوط قرمز موجب قرارگرفتن در نواحی سیاه می شود؟ اونور خطوط قرمز سیاهه یعنی؟ :thinking:

2 پسندیده

میشه یه تعریف یه خطی از هر کدوم بگید. خیلی دیدم‌چالشش رو جاهای مختلف ولی دقیقن نمیدونم کدومش کدومه😅

1 پسندیده

آخ جوون … لازم بود برای این روزهای یکجانشینی این بازی بالا بیاد. :star_struck:

خیر. اینجا learning by doing است. :grin:
بفرمایید حقیقت یا جسارت؟

2 پسندیده

بسم الله🤣
حقیقت رو بریم. چه روش عالی برا یاد دهی. خیلی حال کردم

2 پسندیده

با خودم‌گفتم خیلی وقته احتمالا گذشته
شک داشتم بپرسم اصن:grin::grin:

1 پسندیده

خب بزارین من سوالات حقیقت‌جویانه را از انبار بکشم بیرون … :thinking:
مخصوصا اینکه حقیقت‌جویید کار را سخت می‌کند. :face_with_raised_eyebrow:
خب میرم سراغ کنجکاوی‌های معلمانه؛
بدترین بلایی که سر معلمات آوردی، چی بوده؟ (پیش‌فرض اینه پسر بی‌بلا نداریم :face_with_head_bandage:) :grin:

قانون بازی این است که پس از پاسخ، شما یک پادپرسی را به بازی دعوت می‌کنید و با پرسش حقیقت یا جسارت آن را ادامه می‌دهید.

1 پسندیده