خواستتون ازمرگ!

دوست دارید اگه خواستید بمیرید-که انشاالله عمرصدساله داشته باشید!:zipper_mouth_face:-چطوری دوست دارید بمیرید؟!
۱-تصادف
۲-مرگ طبیعی
۳-بیماری

ودرکجا؟
۱-جنگل
۲-خانه سالمندان
۳-مترو!:laughing:
وچرا؟؟؟
من خودم دوست دارم اگه خواستم بمیرم تصادف کنم درحدی که اعضای بدنم روبشه اهداکرددراین صورت لااقل حس مفیدبودن دارم.!

4 پسندیده

و در کجا؟

مشکلی دراصل سوال حس شد؟

نه منظورم پاسخ خودتون بود.

اما به قسمت دوم سوال پاسخ ندادین
نظر خودم:
هیچ وقت به سوال فکر نکرده بودم،اما بیماری که خیلی سخته؛تصادفم وحشتناکه؛مرگ طبیعی تو این سه گزینه مناسب تره بنظرم ؛مردن تو خواب هم شاید خوب باشه
اما اینکه کجا بمیرم من ترجیح میدم تو یک مکان مقدس بمیرم ؛و اگر بخوام از این سه گزینه انتخاب کنم تو جنگل که خوب احتمالا قاتلم باید خرسی ،گرگی چیزی باشه که باز وحشتناکه.خانه ی سالمندان که خیلی آزاردهنده اس و مترو شاید گزینه ی بهتری باشه… :mask::mask:

4 پسندیده

حق باشماست.:grin:باعرض پوزش درجوابم باید عرض کنم دلم میخواد توی یک جای شلوغ مثلا یک بزرگراه یاخیابان بمیرم چون اصولا ادمااونجابیشترن وراحت میتونن به بیمارستان برسوننم وعمل پیوند انجام بشه!

2 پسندیده

دوست دارم بدونم کی میخوام بمیرم، تا بتونم به چالش بکشمش. :crazy_face:

3 پسندیده

چرا باید این سوالا سه تا گزینه داشته باشن؟

من دست مرگ رو باز میزارم که از گزینه های بیشتری استفاده کنه. : wink: فقط شرایط حاشیه ای خوب باشه.

دوست دارم تو خونه خودم باشم بزرگترا باشن ولی بچه ی کوچیکی اونجا نباشه. به مرگ طبیعی و با وقار.
تو دفاع از سرزمینم هم بمیرم خیلی خوبه.
اگرم قراره تصادف باشه لطفا بعدش ضایع نیفتاده باشم رو زمین و از پیشنهاد اهدای عضو هم بسیار استقبال میکنم.

4 پسندیده

من دوست ندارم تا زمانی که نتونستم با اختیار روحم را از بدنم جدا کنم بمیرم.البته برای مرگ هم باید آماده بود .حضرت مولانا میفرماید :تولیله القبری برو تا لیله القدری شوی ولی هنوز نتونستم اینکارو بکنم

4 پسندیده

من ی بار تو ی مجله داستانی رو درباره این مساله خوندم.جالبه و عجیب

1 پسندیده

برای سرنخ دادن مجبوربه محدودکردن سوال هاشدم.خودتون اگه دوست دارید میتونید اضافه جواب بدید.

سکته چون سریع و ناگهانی هست :grin: ولی نمیدونم توی کدوم دسته قرار میگیره. توی جائی که در دسترس انسانها نباشه.

1 پسندیده

واقعیتش من هیچ برنامه‌ای واسه مردن ندارم :hugs: ترجیحم اینه که تا جایی که ممکنه بیشتر عمر کنم تا چیزای بیشتری هم ببینم. ولی خوب چکارش میشه کرد که ترجیح من کمترین تاثیر رو در این مقوله داره.

دوست دارم در فضا بمیرم و بر اثر خوابیدن بیش از حد :grin:

9 پسندیده

چه سوال سختی، باید فکر کنم :thinking:

خب دوست دارم به مرگ طبیعی و در اثر کهولت بیش از اندازه سن بمیرم، و انقدر به همه خوبی کرده باشم که تمام جهان از مرگ من متالم بشن :disappointed_relieved:

1 پسندیده

من هم سکته قلبی یا مغزی رو ترجیح می دم. بدون درد، بدون بیماری و بدون دردسر.
کجا؟ خونه خودم.

(ببین آدم رو به چه فکرایی وادار می کنی ها :grinning:)

2 پسندیده

ته یه کوچه بن بست.
ساعت ۲:18 دقیقه صبح
وقتی که آخرین پک رو به پیپ میزنم و آهنگی که با هندزفری دارم گوش میکنم تموم میشه.
زیر بارش برف میوفتم و میمیرم :blush:
مرگ خودمه دوست دارم اصن :sweat_smile:

7 پسندیده

عجب مرگ با کلاسی! کوچه ی بن بست اش ی مقدار عجیبه! :thinking:

2 پسندیده

از چه نظر عجیبه؟ :roll_eyes:
از چه نظر عجیبه؟ :roll_eyes:

1 پسندیده

خب آدم با ی پیپ و آهنگ و هندزفری اونم ساعت 2:18 دقیقه صبح در یک هوای برفی منطقا باید قدم بزنه!
این ژست به ته یک کوچه ی بن بست نمیخوره! :sweat_smile:
ی نکته دیگ اینکه وسط یک جاده ی برفی افتادن و مردن خیلی حس بهتریه تا توی یک کوچه!
به نظر من در نوع مردن ات تجدیدنظر کن :joy: ( ان شالله همیشه زنده و سالم و شاد باشی )

2 پسندیده