سرعت باز و بسته شدن نرم افزار مفید تریدر شما رو هم خسته کرده؟

سرعت پایین مفیدتریدر

ابزار لازم جهت معامله در بورس: یک عدد لپتاپ، یک عدد مودم با سرعت کافی و اگر دیگه واقعا راهی نبود، مفیدتریدر.
واقعا منو خسته کرده. نمیشه یکی یه نرم افزار دقیقا مشابه مفیدتریدر یا بهتر بگم متاتریدر 5 بزنه که سرعت باز و بسته شدن خوبی داشته باشه؟ الان من کلیک که می کنم تا نرم افزارم باز بشه دقیقا 2 دقیقه طول می کشه تا باز بشه، بعدش هم دیگه از بقیه امکانات لپتاپم نمی تونم استفاده کنم. اگر اکسل رو همزمان باز کنم که دیگه خدا به خیر کنه.
به نظر من یکی از بهترین نرم افزارهایی هست که می تونه با یه بهبود ساده توی سرعت باز و بسته شدن و نگه داشتن بقیه امکانات، بازار رو به دست بگیره.

2 پسندیده

چه پارامترهایی باعث کاهش سرعت کامپیوتر موقع کار ابزاری مثل مفیدتریدر میشه؟

ابزارهای آنالیزور وب مثلا گوگل انالتیک یا انالیزورهای فیس بوک، اگه با همون حجم داده های بازار بورس ایران مواجه شه، همین شکلی هنگ میکنه؟

برای حجم بالای داده، چه زبان های برنامه نویسی و تحلیل داده مناسب تر ه؟

آیا مفیدتریدر داده را در داخل خود نرم افزار میریزه یا صرفا به داده ها دسترسی داره؟ اینکه داده در چه فضایی یا سروری در دسترس باشه آیا اینجا کندکننده ی کاره یا چیز دیگه س؟

1 پسندیده

چون در مورد بازاریابی این محصول ایده ای ندارم نظری هم ندارم ولی اگر منفعت قابل توجهی عاید سازنده بستر معاملاتی بهتر بشه بله ارزشش رو داره وگرنه بنظرم ارزشی نداره.

الانم این نرم افزار دنیای کسب و کار را اشغال کرده و بیشتر کارگزاری های دنیا از اون استفاده می کنند
سامانه معاملاتی «مفید تریدر۵» (MofidTrader5) نسخه بومی شده نرم افزار «متاتریدر۵» می‌باشد که توسط شرکت کارگزاری مفید و تحت لیسانس و پشتیبانی شرکت MetaQuates به بازار سرمایه ایران معرفی شده است. این سامانه یکی از با سابقه‌ترین، کاربردی ترین و محبوب‌ترین سامانه‌های معاملاتی در سراسر جهان به شمار می‌رود تا حدی که بسیاری از کارگزاران مطرح بازارهای سهام و کالا در سراسر جهان در کنار پلت‌فرم‌های اختصاصی خود ناچار به ارائه پلت‌فرم متاتریدر شده‌اند. از جمله این کارگزاران می‌توان به ODL انگلستان،ACM سوئیس، بانک سرمایه‌گذاری وارن‌گلدبانک (Varengold Bank) آلمان و ده‌ها کارگزار نام آشنای دیگر اشاره کرد. و اگر مشکلی در این نرم افزار باشه باید به سیستم اینترنت خودمان و همچنین نرم افزارهای سیستم شخصی خودمان رجوع کنیم، چون این نرم افزار بومی شده خارجی هست، به احتمال بسیار زیاد اشکالاتش ناشی از زیر ساخت های خودمان و تبدیلات اون میتونه باشه ولی باید مشکلاتش به درستی احصا بشه من خودم چون فقط در موارد ضروری و جهت استفاده از نمودارها باهاش کار میکردم که البته برخی موارد هنگ میکرد، زیاد روی اون حساس نبودم چون گزینه دومی نداشتم، ولی جمعبندی مسائل و مشکلات اون میتونه مفید فایده باشه

2 پسندیده

چه طور می تونید تست کنید که اشکال از سیستم شما (یا همخوانی نرم افزار با سیستم شما) هست یا از نرم افزار؟

پ- اتفاقی از یکی از کارکنان شرکت مفید مسأله ی شما رو پرسیدم، گفتند ما هر روز داریم بدون هیچ مشکلی با این نرم افزار کار می کنیم و احتمالا مشکل از سیستمی هست که دارن باهاش کار می کنن.

4 پسندیده

البته این نکته هم مهمه که بستر سخت افزاری ما ضعیفه مثلا در عرضه های اولیه کلا سیستم هنگ میکنه که این به تعداد افرادی که یکدفعه با سیستم کار میکنه برمیگرده، راستی ادمین چرا دکمه reply را من نمی بینم؟

چگونه سرعت آوردن چارتها رو در مفید تریدر 5 بالا ببریم

احتمالا ویندوزتون ۱۰ نیست؟

1 پسندیده