سوال پیشنهادی چه کسی یا کسانی به مسائلی که اینجا مطرح میشه اهمیت میدن؟

کسی در لندینگ پیج نوآ۰۰۷، سوالی به جا گذاشته بود که ممکنه سوال بقیه دوستان هم باشه:

وقت بخیر. سوالم اینه که دقیقا چه کسی یا کسانی به مسائلی که اینجا مطرح میشه اهمیت میدن و یا رسیدگی میکنن؟

من نظرات خودم رو مینویسم و بقیه رو هم دعوت میکنم به درج نظر شخصی خودشون :slight_smile:

از بدترین حالت شروع میکنم:

1. حتی اگه هیچ کی هم اهمیت نده، همه سوالا و تجربه ها اینجا مستند میشه و در گوگل دسترس پذیر. در وصف اهمیت مستندسازی تجربه پیشنهاد میکنم پاسخ های مختلف این موضوع خوب رو حتما مطالعه کنید: فرهنگ نوشتاری و ثبت مستندات فکری، فرهنگی و علمی
    بالتبع وقتی تجربه ها در گوگل مستند شه، افرادی که گوگل میکنن، یعنی دارن اهمیت میدن و دسترسی پیدا میکنن.

2. در بین کسانی که جذب اینجا میشن و یا ذی نفعانی که تیم اجرایی پادپرس به میزگردها دعوت میکنن، همیشه ذی نفعانی از جنس مجری هم بودن. مثلا اگه رویداد میزگرد مجازی کتاب داریم، سراغ انتشاراتی ها میریم. اگه میزگرد مجازی غذا داریم سراغ رستورانا، و … . بعضی از این ذی نفعا میزگردها رو دنبال میکنن و اگه موضوعی مستقیما به ایشان مربوط باشه، از کنارش نمیگذرن.

3. آخرین و مهم ترین نکته: اکثر افرادی که جذب پادپرس میشن، روحیه ارزش آفرینی دارن و یا روحیه همکاری-هم افزایی. و خودشون اولین کسانی هستن که به مسئله ها اهمیت میدن. اصلا به دلیل همین اهمیتی که به این مسئله ها میدادن، وارد گود شدن.
    یعنی خود این پرسش و پاسخ ها بهانه ای میشه برای تغییر سبک زندگی در سطح فردی-خانوادگی-دوستانه این افراد. و یا در مقیاس های بزرگتر و برای موقعی که هم افزایی در مقیاس بزرگتر رخ میده، اتفاقهایی از جنس ارزش آفرینی.

پرسش و پاسخ

2 پسندیده

این سوال خیلی وقتا به سراغ آدم میاد. اما پاسخی که بلافاصله در ذهنم بهش میدم از این جنسه که نقشم رو عوض می کنم و این طور می پرسم:
چه قدر به مسائلی که اینجا مطرح میشه، اهمیت می دی و در زندگیت اثر می ذاره؟
جواب مثبته :slight_smile:
بنابراین می تونم تصور می کنم که حداقل این جمعی که اینجا هستن تا حد خوبی از محتوایی که اینجا مطرح می شه اثر می پذیرن و ممکنه، یه جایی یه زمانی ، این تاثیر رو وسعت بیشتری ببخشند هم.

2 پسندیده