شما هم دعوتید به ساخت کتاب صوتی برای کودکان نابینا!

شما هم دعوتید به شرکت در یک برنامه ی دوست داشتنی برای ایجاد کتابخانه ی صوتی کودکان نابینا.

اگه بخواید یه کتاب رو برای یه کودک بخونین، چه داستانی رو انتخاب می‌کنین؟

بچه که بودین، پدر یا مادرتون، کدوم داستان‌ها رو براتون تعریف می‌کردن؟ با کدومش بیشتر ذوق می‌کردین؟

سایت کتابخانه

:heart::heart::heart:

10 پسندیده

بچه که بودیم، پدرم برامون قصه های صمد بهرنگی رو میخوندن، و خب با اینکه اکثر قصه‌هاش با مفهومای بزرگونه همراه بود، اون قدر پرهیجان تعریفش میکردن که میچسبید.

مادرم هم برامون از قصه‌های دخترونه تر، مثل سیندرلا، زیبای خفته و … میگفتن. این‌ها بالتبع بیشتر میچسبید.

نوار قصه هم زیاد داشتیم، اسماشون رو یادم نیست؛ ولی مثلا قسمتی از یکی از نوارها: «زبون دراز زود باش بساز؛ چی بسازم؟ دروغ بساز! ای وای نگو، دروغگو دشمن خداست! من که باور نمیکنم تو راست بگی، قصه ی چوپون دروغگو رو که حتما شنیدی. …»

این حرکت، ساختن یه کتابخونه صوتی به کمک جمع، حرکت خیلی خوب و موثری هست. امیدوارم تبلیغ و معرفی مناسبی براش داشته باشن و مجموعه ی خیلی خوبی از کتابهای صوتی جمع‌آوری بشه. کافیه مامان و باباها وقتی دارن برای بچه هاشون کتاب میخونن، صداشون رو ضبط کنن :wink:

5 پسندیده

سلام
من خیلی علاقه مند هستم که کتاب های داستان رو برای کودکان نابینا صوتی کنم اگه جایی هست به بنده پیشنهاد کنین تشکر

1 پسندیده