شوالیه‌ها چجوری پادپُرس بازی میکنن؟

یکی از ارزشهای آدم تجربه‌گرایی مثل من، گوش دادن به تجربه سایر افراده. این کار معمولاً کمکم میکنه به داستانشون وارد بشم، باهاشون همدلی قوی‌تری می‌کنم و حتر می‌تونم از نکات خاصشون برای ارتقای خودم و بالا بردن مهارتهام استفاده کنم. این روش منه :sunglasses:.

الان یه جمع کوچک و باحال در دل پادپُرس بوجود اومده به اسم شوالیه‌ها که کلی تجارب مختلف دارن که خیلی زیاد میتونم ازشون بهره ببرم :star_struck:. سوالای زیادی میاد تو ذهنم که دوست دارم ازشون بپرسم: کی هستین؟ چی کار میکنین؟ قله ای که دوست دارین فتح کنین کجاست؟ از خودتون بگین(کار، زندگی، تعاملات و…) دوستاتونو چجوری انتخاب میکنن؟ بزرگترین شکستاتون کجاها بوده؟ و…
ولی فرصتم محدوده و باید با کمترین زمان ممکن بیشترین تجربه‌ی ممکنو جذب کنم. واسه همین اگر بخوام خودخواهی رو کنار بذارم و سوالای مشخصتر و حساب شده‌تری بپرسم که به نفع بقیه پادپُرسیا هم باشه، اینو میپرسم:

• چی باعث شده که سطح مشارکتتون از بقیه پادپُرسیا اثربخش‌تر باشه؟
  • چطور بهترین استفاده رو از بودن در پادپُرس می‌کنین؟

image

6 پسندیده

والا سهیل جان سوال رو جوری پرسیدی که آدم بخواد جواب بده یه حس خود شاخ پنداری بهش دست میده :grin::grin: بابا یه جایی میزاشتی آدم بتونه یکمی تواضع به خرج بده

ممنون که @team مشارکت منو اثر بخش دیدن .

فکر میکنم هر کسی که بتونه بدون سانسور نظرش رو بگه و دقیقا همون ذهنیتی که داره رو بدون نقاب گذاشتن رو چهرش و بدون تاثیر گرفتن از نوشته های بقیه و طبق تجربه و دیدگاه شخصیش عنوان کنه تاثیری که میذاره هم بیشتر میشه . @Ali_Shakeri خیلی نوشته هایی که داره اینجوری هستن و همیشه هر وقت که نظری میزاره من میرم و میخونم نظرش رو چون میدونم یه دیدگاه کاملا جدید رو به موضوع داره . بقیه هم حتما نوشته های علی رو دنبال کنن .

7 پسندیده

خواهش میکنم حسام جان :ok_hand: .

اینجا دیگه فقط تیم مشارکت شما رو اثربخش ندیده، بلکه سیستم هم این رو تشخیص داده :muscle: . در واقع برنامه شوالیه‌ها یه انتخاب خودکار توسط سیستم هست با معیارهایی که تیم بهش معرفی کرده. یه سطح کاربری جدید بعد از سطح کاربری پادپُرسی با دسترسی‌ها و امکانات ابزاری جدید.

نکته‌ی جالبی در توصیف فعالیتت نوشتی؛ بیان ذهنیت بدون نقاب و بدون تاثیر گرفتن از نوشته‌های بقیه. این یه نقشه راه ساده در اختیار کسی قرار میده که مایله شوالیه شه.

6 پسندیده

ساده می نویسم و میپرسم هنوز هم نمیدونم چطوری بهم این لقب رو دادن . منم کنجکاوم نظرات بقیه رو بدونم .

5 پسندیده