شکوه و بزرگی یک روز /اتفاق /پیوند رو چطور نشون میدین؟

با خوندن این مطلب اینطور به نظرم اومد که چون از نظر ما ازدواج یک پیوند آسمانی و باشکوهه، دلمون میخواد این مراسم به باشکوه ترین شکل ممکن هم برگزار بشه، لذا این شکوه در هزینه های گزاف خودش رو نشون میده. حالا این سوال پیش میاد که:
وقتی به نظرمون داره یک اتفاق با شکوه میفته مثل ازدواج، بچه دار شدن و یا هر اتفاق دیگ ای، چکار می کنید تا این رو به بقیه و یا خودتون نشون بدین؟ چه مقدماتی رو براش آماده می کنید؟
اگر یهویی متوجه اون اتفاق که هر چیزی می تونه باشه ،بشین، چه عکس العملی خواهید داشت؟

دنباله‌ی موضوع چگونه ازدواج ساده داشته باشیم؟:

5 پسندیده

تلاشی برای نشون دادنش به بقیه انجام نمیدم :thinking:
چرا باید این کار رو بکنم؟
خودم ازش لذت میبرم.

اونایی که نیازه بفهمن خودشون میفهمن اونایی هم که نمیفهمن لابد ارتباط نزدیکی با من ندارن که بفهمن و وقتی ارتباط نزدیکی ندارن چه نیازیه که بفهمن؟ :smile:

4 پسندیده

شاید اونا انتظار داشته باشن در باشکوه ترین روز زندگی تو حضور داشته باشن و خوشی تو رو ببینن. خودمون هم مایلیم خوشی هامون رو با نزدیکانموم شریک باشیم
چجوری لذت میبری؟

یعنی خبرش بهشون برسه کافیه؟ :smile:

2 پسندیده

اصل سوال حرفی از صرفا شب عروسی نزد :sweat_smile: روز و اتفاق رو هم شامل میشه

عروسی به سبک شمالی ها ۷ شبانه روز :grin:

3 پسندیده

منم حرفی از شب عروسی نزدم. یعنی باشکوه ترین روز زندگی مون شب عروسیمونه!!!:thinking:

2 پسندیده

برای خیلیا هست :thinking: البته با شکوه هم تعاریف متفاوتی داره.

برای من یک شب مخصوصه که ذهنم به اون حالتی که فکر میکنم بهش برسه. آرامش خالص :grin:

برای شما چیه؟

بعدشم توی همه متن ها به شب با شکوه و عروسی اشاره شده هااااا گفتید :sweat_smile:

1 پسندیده

برای من تولد یک کودک. خیلی عجیب و غریبه. :pleading_face:

2 پسندیده

چرا عجیب باشه :thinking: فکر کن آدم دخترش به دنیا بیاد :star_struck: :star_struck:
روز خوبیه

2 پسندیده