فضای کار اشتراکی ایده‌آل شما چه خصوصیاتی دارد؟

جواب شما می‌تواند کاملا فانتزی و رویایی باشد.
ایده‌هایی که شما به تیوان هدیه می‌دهید ممکن است در فضای کار اشتراکی مورد استفاده قرار بگیرد.

image

6 پسندیده

تمیز.
مرتب.
خلوت ( به لحاظ وسالی).
محلی مخصوص برای مشورت هر گروه در زمان نیاز.
نور مناسب( نور زرد یا همون آفتابی).
تا حد امکان ساکت.

4 پسندیده

جایی که #پادپرس داره

2 پسندیده

سعی کنید دورهمی های هفتگی و استارتاپی رو در تیوان رواج بدید؛ فضای خوبی دارین و بیشتر بهتره حول استارتاپها کار کنید و دوره برگزار کنید و نه دوره های متفرقه …

مرسی

2 پسندیده

فضای ساکت، تمیز با نور مناسب

2 پسندیده

در کنار نکاتی که دوستان مطرح کردن و از پارامترهای مورد نیازِ فضای کار هست، دوست دارم در فضای کار اشتراکی در یه جای تو چشم یه لیدربورد هم باشه که درش موفقیت‌ها و اخبار خوبِ راجع به سایر کسب و کارهای اون فضا هر لحظه در خود فضا به چشم بخوره.

مثلا یه تلویزیون که اخبار داغ رو به شکل اسلاید درش به نمایش دراوردن و یا تخته که روش به شکل دستی اخبار داغ کسب و کارهای اون فضا نوشته میشه. و این اخبار هر روز یا هر هفته اپدیت میشه.

دلیلش اینه که احتمالا کسی میاد سراغ فضای کار اشتراکی که هنوز یه کسب و کار کوچیک و خارج فضای رقابتی کسب و کارهاست. و چه بهتر اون حس رقابت و تمایل به پیشرفتِ سریع‌تر، از طریق بعضی خلاقیت‌های ساده در محیط براش ایجاد شه. ضمن اینکه چنین بوردی بهونه‌ای میشه برای تعامل کاریِ بیشتر در خود اون فضا.

7 پسندیده

به اندازه کافی بزرگه یا حداقل جایی داره برای فکر کردن قدم زدن و رسیدن به ایده های نو…

5 پسندیده

ممنون از پیشنهاد خوبتون.

کاملا موافق هستیم با داشتن فضایی برای قدم زدن و فکر کردن.

2 پسندیده

یکی از مهمترین نکاتی که می توان برای فضای کار اشتراکی در نظر گرفت هم افزایی است که در این فضاها باید اتفاق بیافتد. این که فضای کار چقدر این نزدیکی را بین افراد به وجود بیاورد یکی از نقاط مثبت آن خواهد بود.

3 پسندیده

ممنون بابت پیشنهادات خوبتون میشه یه کم فراتر بریم دوست داریم خلاقانه‌تر به موضوع نگاه کنیم پیشنهاد ما اینه که تو یه فضای کار اشتراکی دو طبقه کنار پله سرسره هم داشته باشیم.نظر شما چیه؟

3 پسندیده

یعنی یه همچین سرسره‌ای؟ :wink:

image

لطفا میله های مختلفی هم از بعضی قسمت های دیوار آویزون کنین که آدمایی که دوست دارن با دستشون تو فضا جابجا شن بتونن بدون بالانس و با کمک معلق شدن بین بارفیکس ها این کار رو بکنن (مطمئنم طرح مناسبش رو میشه پیدا کرد):

a20df19860eb06e338b4336ac63330f07a9d31ae_1_598x400

11 پسندیده

عالیه دقیقا منظورما همین بود.

من فک می کنم از اونجا که تو کشور ما فضاهای اشتراکی یه کم غریبن. تیمی که قرار تو این فضا کار کنه مهمن. اگه واقعا یه تیم خوب و کارآمد در این فضا دارین به نظرم یه کم دست خودشونو باز بذارین و بذارین با هم فک کنن میتون فضای اشتراکیشونم با اشتراک هم تولید کنن!! :grinning:

1 پسندیده

نظرتون راجع به لیدر‌بورد چیه؟

3 پسندیده

اگر محیط خیلی ساکت باشه، من خودم یه صدای ملایم مثل صدای آب رو موقع کار کردن دوست دارم و به تمرکزم کمک می کنه. یه آب نما مثل این:

4 پسندیده

پر از گل های طبیعی … جوری که عطرشون فضا رو پر کنه! عالی میشه :hibiscus:

5 پسندیده

دقیقن یه محیطی پر از هویا (پیچ شمعی) با رنگای مختلف.

اینم به لیستم اضافه شد

2 پسندیده

سلام
من دوست دارم حتما یه فضا باز برای کار کردن باشه. الان تراست داریم ولی برای نشستن و کار کردن نیست.

images

3 پسندیده

خب بخوایم روراست باشیم، توی این ایوان خاص در عکس، خیلی دیگه فضا مهم نیست :grin::grin:.

به طور شخصی،

• سکوت مطلق برام بسیار آزاردهنده هست. ترجیح میدم که صدای پس زمینه وجود داشته باشه. بویژه اگر که صدای آدمهای آشنا باشه بسیار آرامش بخش‌تر از سکوت هست.

• اصلا با نظم زیاد میانه خوبی ندارم. در حدی که بشه در موقع مناسب به وسایل دسترسی پیدا کرد به نظرم کافی هست. به همین خاطر هم فضای مجزا و مرزدار رو ترجیح میدم، که هر کسی به سبک خودش کارهاش رو انجام بده. خیلی برخورد داشتم که آدمها به بهانه نظم، عملا کار مفید رو تعطیل میکنن و از چالشهای کاری فرار میکنن.

4 پسندیده