فعالتر شدن اینستاگرام پادپُرس، دعوت به همراهی و مشارکت پادپُرسی‌ها

خوشحالم که به پادپُرسی‌های عزیز اطلاع بدم که اکانت اینستاگرام پادپُرس سطح فعالیت خودش رو بالاتر برده :heart_eyes: اینکار هم به معرفی پادپُرس و معرفی پادپُرسی‌ها کمک فراوانی میکنه.

:v: از مریم عزیز @Sedarat.m سپاسگزاریم که انرژی خوبی به اینستاگرام پادپُرس تزریق کرده و به خوبی ابتکار عمل در این بخش رو به دست گرفته.

:point_left: دعوت میکنم با حمایتتون و پوشش مناسب فعالیتها در اینستا به گسترش و قدرت این کانال ارتباطی کمک کنید تا بتونیم پادپُرس را به هدفهای اجتماعی، دیده شدن فعالیتهای مثبت و اثرگذاری بیشتر بر فضای بیرون نزدیکتر کنیم.

مطمئنم با کمک و همراهی شما تحولی مثبت در معرفی پادپُرس و پادپُرسی‌ها به جامعه رخ خواهد داد :muscle:

:mag: اگر نقد یا پیشنهادی در این زمینه دارید، با ما در میان بزارید.

9 پسندیده

لینکش رو کاش بزارید :sweat_smile: شاید یکی مثل من تنبل باشه نره سرچ کنه :grin:

6 پسندیده

بحث هاتونو نبرین اونجا هاا… من فضولی ام گل میکنه مجبور میشم اکانت اینستامو فعال کنم

5 پسندیده

قبل از اینکه بگی من رفته بودم سراغش و زیرو روش کرده بودم به اندازه اینجا مطلب نداره برای خوندن و حرف زدن وگرنه خیلی خوب میشد من هر روز اینستا پلاسم :joy::grin:

5 پسندیده

امیدوارم تا اینجای کار راضی بوده باشین☺
مشتاق شنیدن پیشنهادات و انتقاداتتون هستم تا کمکی بشه برای معرفی هرچه بهتر اینستاگرام پادپرس، اگر ایده ای دارین در خدمتتون هستم:rose::rose::rose:

5 پسندیده

من که از متون راضی هستم ولی نمیدونم چرا با وجود این همه فالوور میزان لایک ها کم هستش؟
بنظرم دو علت داره یکی از تصویر راضی نیستن و یا اینکه متون برای خیلیا قانع کننده نیست یا جذاب نیستش؟!!!
البته ممکنه یه دلیل دیگه هم که داشته باشه اینکه شناختی نسبت به پادپرس ندارن و به عنوان یه سایت دنبال کننده نیستندو براشون تعریف شده نیستش؟!!
باید میزان شناخت برای پادپرس افزایش پیدا کنه طوری که بحث های تحلیلی یا فلسفی که داشته باشیم برای خواننده جذاب باشه.
اما اول شناخت و تبلیغ برای سایت و بعد عکس های مناسب.(عکس ها میتونه از عکس هایی باشه که خودتون ثبت کردین و لازم نیست حتما فتوشاپی از شکلهایی مختلف باشه.میدونید هر چی به حقیقت نزدیک تر باشه برای دنبال کننده ها بهتر هستش و بیشتر پذیرنده داره.اگر ببینن غیر واقعیه کمتر سراغش میرن)
ببخشید طولانی شد.اینا نظرای منه :blush:

3 پسندیده

بد نیست که برای کنجدی‌های پادپرس یک چالش بزاریم که با فعالیت خوب و جذاب نشون بدن که پادپرس و پادپرسی‌ها چه قدرتی دارن! بعد آدمها بیشتر جذب میشن.

3 پسندیده

مرسی از نظراتتون، خودمم فکر میکنم کپشنا خیلی طولانی هست اما خب یه سری چیزا برا اینکه حق مطلب ادا بشه باید کامل بذارم، پست آخر هم اومدم از عکسای گالری خودم استفاده کردم شاید جلب توجه بیشتری داشته باشه، بازم مرسی از همفکریتون🌹

3 پسندیده

الان یه استوری گذاشتم که میزان شناخت مخاطبا رو بسنجم (امیدوارم که جواب بدن)
روزهای آینده هم استوری میذارم و میخوام که انتقاد و پیشنهاد بدن ،شاید نظری بدن که بیشتر کمک کنه

3 پسندیده

خوبه که گروه های تخصصی رو تو اینستا هم در قالب یک یا چند پست معرفی کنید

2 پسندیده

حتما :ok_hand: . شبکه‌ی اینستاگرام پادپُرس در دسترس شوالیه‌ها و کاپیتان‌ها و اهداف پادپُرسی ایشون هست. مدیر گروه‌ها می‌تونن محتوای مورد نظرشون رو برای معرفی گروهشون، از طریق پیام به دستمون برسونن و پیش میبریم.

2 پسندیده

من ایمیل رو دیدم، فکر می کنم محتوای مناسبی برای اینستا هم هست …

میشه همون رو ارسال کرد و اگه پیشنهاد بهتری ندارین ارسال میکنم.

ولی طبق تجربه، اگه هدف نتیجه گرفتن هست؛ چیزی که برای ایمیل و همین طور برای فضای نوشتاری پادپُرس خوبه؛‌ اصلا برای اینستا خوب نیست! ممکنه به درد توییتر یا کمی هم فیس بوک بخوره؛‌ ولی مخاطبان اینستا و مخاطب در اینستا؛ رفتارش به تبع طراحی اپلیکیشن در نقطه ی مقابله!

1 پسندیده

ظاهرا اکانت اینستاگرام خیلی وقته که آپدیت نشده، در حالیکه مکان مناسبی برای جذب افراد جدید به سیستم میتونه باشه.

1 پسندیده

من تا فردا متنی رو ارسال می‌کنم :muscle:

1 پسندیده