من کی هستم؟

حتی به من نزدیک نشده اید، البته قابل پیش بینی بود. نیاز به داده،راهنمایی و شاید کمی انگیزه هست:

1.از بین این جمع کسی به پروفایل اصلی من پیام “مچتو گرفتم!” نداده. حدسم این است که احتمالاً به سایر افراد اشتباهی این پیام را دادید، که جذابیت بازی را میتواند دو چندان کند.
2. فقط یک نفر طی یک تلاش بیهوده به همین آیدی ناشناس من پیام را ارسال کرده.
3. در میان جوابها اسمی از من برده شده که بر روی آن خطی افقی کشیده شده است.
4. اولین نفری که من را شناسایی کند، به تیم من میپیوندد. البته اگه پیام “مچتو گرفتم!” را به آیدی اصلی من ارسال کند. در غیر این صورت حتمن دروغ خواهم گفت.
5.تا یک شنبه وقت دارید من را پیدا کنید. بعد از آن خودم را لو میدهم و برنده بازی لقب میگیرم.

3 پسندیده

۱ از کجا حدس زدید که به سایر اعضای اشتباهی پیامی اومده؟
۲ فکر می کنید که چرا تلاش بیهوده ای بوده؟
۳ فکر می کنم که این گزینه برای رد گم گنی تعبیه شده است.

با توجه به نکات فوق، می تونم بگم که شما ۱۰۰ درصد جز تیم پادپرس هستید!

2 پسندیده

یکی از جذابترین سرگرمی‌ها، شعبده‌بازیه و مهمترین عنصر شعبده‌بازی، پرت کردن حواس بقیه‌ست نه کاری که میخواین انجام بدین! به حرف شعبده‌باز گوش ندین صرفا میخواد حواستون رو پرت کنه :grin:

5 پسندیده

@yousef خودتی نه؟ :joy::joy:

1 پسندیده

من نیستم. بهتون گفتم که حواستون داره پرت میشه!

2 پسندیده

یکی از @lolmol و @somo849

1 پسندیده

و زین پس من نیز به شما میخندم

به نظر منم داره بلوف میزنه و مارو به بازی گرفته. خیلی سخته نوشتاری و بدون دیدن حرکتای افراد بفهمی کی داره بازیت میده ولی به نظرم یه نفر اینجا فعالیتش کمی سوال برانگیزه. در هر دو فعالیتی که این شعبده باز دورو کنجدی مون داشته @h_fatemi جزو اولین نفراتی بوده که جواب داده که به نظر من همین روش رو واسه رد گم کنی پیش برده. در ضمن همین مدل عدد گذاری هم به نظر من یجور رد گم کنیه :wink:

5 پسندیده

@11136
یعنی یه نفر تو رو شناخته؟ :face_with_hand_over_mouth:
جواب بده

در سینه هزار و یک معما دارم

هرچند دلی بیکس و تنها دارم

حرف دلم از آینه ی دیده بخوان

در هر نگهم با تو سخنها دارم

:grin: باید گفت که تفکر کمک بسیاری به شما و دوستانتان میکند. گاه هستند افرادی هستند که بدون شرکت در بحث شما را به چالش میکشند.

از پاسخ این سوال را آگاهم و هرکس مچم را گرفت(پیام شخصی ارسال کنید و بفرمایید که از هویت من باخبرید) این پاسخ را به او هدیه خواهم داد…

3 پسندیده

فکر می کنم که الان هر دوی این عزیزان در حال بازی و خندیدن زیر لب هستند.

1 پسندیده

حدسی که از شخصیت واقعی شما تو ذهنم هست، اگر اشتباه نکنم کاربری با نام سید رضا صائمی باید باشید.

پس شما هم وارد بازی شدید، خوش امدید.

رد یا تایید نخواهم کرد ای عزیز

گر مچی گرفتی پیامی بفرست :slightly_smiling_face:
گرچه تو خود راز نهانی برای خود و پاسخ هزاران سوالی :upside_down_face:

1 پسندیده

آقا دیگه خیلی مرموز شد
مدیران پادپرس لطف کنن یه بررسی کنن نتیجه رو به من اعلام کنن(این حس کنجکاوری منو داره میکشه)

@lolmol @yousef

2 پسندیده

كاربر anonymous قابل ردگيرى نيست.

یعنی طرف تو اون حالت هر خراب کاری بکنه معلوم نمیشه کی واقعا اون کار رو کرده؟

نه، ادمها با يوزر فيك هم ميتونن خرابكارى كنن بدون اينكه مشخص شه حقيقتا كى هستن.

همین که رد نکردید جای بسی امیدواریست عزیز.
تا چه پیش اید و چه در نظر افتد.

کدوم یکشنبه خودت رو معرفی می کنی؟