هدف اصلی پادپرس چیست؟

آیا هدف اصلی پادپرس فقط طرح سوال است و ترتیب بانک سوال؟ یا جمع آوری تجربه ها، و یا هم اینکه رونق دادن کسب و کار و تجارت و یا به هدف آموزش بنیان گذاری شده است؟

623089_S7yC9ND2

4 پسندیده

هیس!!! فلاسفه سوال نمی پرسن
فقط شک میکنند :joy::joy::joy:

3 پسندیده

هدف پادپرس پیشتر تو خود پادپرس بروز داده شده، تو محتوای مختلفی هم درباره مسیر حرکت پادپرس گپ زدیم. برای همین به جای اینکه دوباره کاری کنم و از حرفای تکراری که با جستجو قابل پیدا کردن هستن بگم، سوال میپرسم.

به نظر یه پادپرسی، و با توجه به مشاهداتش از پادپُرس، هدف پادپرس چیه؟

:v: نگران چیزی نباشین، پاسخ نادرست برای این سوال وجود نداره، هر چی هست به اشتراک گذاری مشاهدات هست.

3 پسندیده

شاید برای شما سوال خلق شود که چرا من این پرسش را مطرح کردم، ولی از نظر من پادپرس یک هدف ندارد بلکه اهدافی دارد که من نمونه ای چند تذکر دادم.
من دنبال این هستم که اگر فردی یک هدف داشته باشد و تمام تلاشش را در آن زمینه به خرج بدهد به خوبی به آن هدف خواهد رسید ولی اگر چندین هدف داشته باشد مطمئناً زمان زیادی لازم است تا به اهدافش برسد، از طرف دیگر من فکر میکنم کسی که طراح پادپرس بوده شاید فرد بلکه تیم پادپرس اهداف متعددی را در زمان طولانی در نظر گرفته است.

1 پسندیده

به نظر من پاد پرسی پادپرس محیطیه که آدمو آلوده میکنه تا دیگه نره سراغ فیسبوک!!!
یه محیط اعتیاد آور .%D8%B4

حتی من فیسبوک هم که میرم به پادپرس سر میزنم

2 پسندیده

منم بگم البته این دیدگاه منه و شاید درست نباشه هدف پادپرس
اشتراک گذاری سوال و نظرات در چهارچوب علمیه ( نتیجه رو نگفتم چون معمولا نتیجه گیری به خود پادپارسیا واگذار میشه )
در راستای این هدف، پرسیدن و نوع جواب دادن به سوالات جهت دهی میشه که خیلی از اوقات خوبه ولی من کامل باهاش موافق نیستم

1 پسندیده