پیش بینی شما از بازی ایران-پرتغال چیه؟

اگه در این حد فعالیت هامون تحت پیگرد هست بگید که من دیگه ننویسم :sweat_smile:

3 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl:

پيشنهاد بدي نيستا ولي اونقدي كه بايد نمي چسبه :thinking:
دوست دارم پيشنهادي باشه كه يوسف انجامش بده يه كمي هم براش سخت باشه اينطوري جذاب تره
مي تونيم نظر خودشم بپرسيم @yousef اين معلم هم @moalem خيلي شيطونه فك كنم به شاگرداش رفته برا اين پيشنهادا خوبه

4 پسندیده

خوب پیشنهاد مالی که نداریم :angry:. پیشنهادهای غیرمالی رو بگید ببینم میشه یا نه :thinking: البته خودم تشویق رو در عدم تنبیه میبینم :grin: اینجوری که بهتره بقیه رو تنبیه کنیم و برنده احساس خوبی داشته باشه :star_struck:

4 پسندیده

خب با اجازه از دوستان من ی چیزی رو درگوشی به یوسف و سعید بگم :wink: " چرا برا تشویق فاطمه اینقد سخت میگیرین! ی پیش بینی بوده دیگ؛ اگه الان خیلی تشویق بشه، دو روز دیگ تو وکالتش توقع داره بهش جایزه صلح رو بدن، اونوقت اگ نشه، احساس می کنه در حق اش اجحاف شده، حالا بیا و درستش کن، پس برای جلوگیری از خطرات احتمالی همه با هم ی دست براش میزنیم و تمام.البته محض خالی نبودن عریضه من به عنوان یک معلم از راهکارهای ساده استفاده می کنم و ی آفرینم بهش میگم."
خب حالا 1،2،3… :clap: :clap::clap::clap: آفرین فاطمه جون. عالی پیش بینی کردی.
چون @Fatemeh-law از دعوت من ناامید و پشیمون نشه، پیشنهاد می کنم چون پیش بینی بازی پرتغالم بوده، اگ یوسف @yousef زحمت چندکیلو پرتقالم بکشه که عالی میشه

3 پسندیده

میدونی کیلوئی چنده الان؟ ولی خوب به عنوان جایِ‌زه این هم یه سبد میوه: :grapes::melon::tangerine::pear::green_apple::strawberry::cherries::lemon:
بعد میرن روی دیوارهای پادپرس مینویسن که من مدیر بدی هستم :sunglasses:

2 پسندیده

:heart_eyes: :yum::yum: کسی دیگ نبود که جایزه بخواد! یوسف دست و دل باز شده، الان وقتشه …

1 پسندیده

:dollar::yen::euro::pound::dollar:
از کدوما میخواین؟ بگید بشمارم :money_with_wings:

3 پسندیده

اووووو…به به به! چی باید بگم حالا!!! دیگ هر چی کرم ته مدیر … :smile:
پ.ن: الان باید مهرداد @Mehrdad_Roshan بیاد بگه: ای بورژوا

3 پسندیده

شما هنوز دارید پیش‌بینی می‌کنید؟ :rofl:

3 پسندیده

دلار؟ یورو؟ ین؟ پوند؟ ریال نداریم متاسفانه :grin: میخوای خودت ور دار ولی بقیه رو دقیقا بزار همون جای قبلی. اینا درخت پولن، یه دونه ازشون باشن رشد میکنن :grin:

3 پسندیده

فعلا که یوسف قصد داره به شرکت کننده ها لوبیای سحرآمیز بده، توام واینستا، بردار… :palm_tree:

2 پسندیده

خوب شد یادم افتاد. یه لوبیاهای باستانی الکترونیکی داریم توی پادپرس. از دوران بابِل قدیم به ما رسیده. :amphora: اینم ظرفشه.

3 پسندیده

پیش بینی ما الان مثل اپلیکیشن های پیش بینی تلویزیونه :grin::grin:
چند مورد دیده شده که بعد از بسته شدن پیش بینی برای یک بازی امتیاز نفرات بالایی تغییر کرده!!!
فک کنم ادمین رفیقشونه
فقط حیف اونا بودجه خوب دارن میتونن 206 جایزه بدن

4 پسندیده

كاش به جاي كيروش يه مربي داشتيم كه از بازيكنامون چيزي رو كه توش مهارت داشتن رو ميخواست

همه فك ميكنن اين نتايج حاصل زحمت كيروش بوده
ولي اينطور نبود

لا اقل پنجاه درصدش به اين خاطر بود كه بچه ها از جون مايه گذاشتن

ما سه تا نود دقيقه فوتبال رو خراب كرديم و نذاشتيم حريفامون گل بزنن، همين

هيچ تاكتيك بازيسازي و يا هجومي نداشتيم

كيروش اصلا به هافبك خلاق و بازيساز اعتقاد نداره

3 پسندیده

به به یه دو روز نیومدم چه خبر بوده اینجا؛ حالا با این همه جایزه چیکار کنم ؟ :laughing::thinking:
از عدد ۲ خوشم میاد بنابراین ۲ تا لوبیا میخوام :rofl: پرتغالم که الان اصلا فصلش نیست همه خشک و بی آبن :wink:تو فصلشم اینطورین چه برسه الان پس نميخوام :rage:
درخت پولم خیلی جذابه دلارش رو خودم برداشتم :muscle: حالا باید رویاسازی کنم برا استفادش :thinking:

خب يوسف @yousef لوبياها رو آماده كن تا از توی اون خمره :joy:درش بیاری برسم خدمت @moalem جان!
جایزه ی معلمی تو دوست داشتم‌ منو برد به دوران بچگیم :relieved: ولی خدایی با این پرتغالای خشکیده و لوبیای عصر بابل چه جوری رسیدی به احساس خطر برا جایزه ی صلح :flushed: :laughing:

از همه مهمتر الان هوایی شدم برا گرفتن این جایزه صلح :smiley:کلا عاشق اول شدنم هستم با جایزه و دیگه بقیه ش
نکنه میخوای سرمو بکنی زیر آب :rofl:
میدونی که برا جایزه صلح باید کلّه کمی بوی قورمه سبزی بده که اونم دوستای دیگه مم میگن میده بلاخره سال های پیش استعداد یابی شدم که جایزه رو‌ می گیرم خوبه ‌یادآوری کردی دیگه احساس خطر نکن درستش می کنم خودم :wink::grinning:

2 پسندیده

:rofl::rofl::rofl:
من که @saeed_taghavi از اولم می دونستم ۲۰۶ در کار نیست بنابراين از حس هفتمم :grin: استفاده كردم پيش بيني كردم حالا ميگي پارتی بازي هم شده؟ آخه یوسفی که میگه: تشویق یعنی عدم تنبیه اینا ازش بر میاد؟
والّا حقش نبود اصلا پیش بینی نمی کردیم :muscle::crazy_face:

2 پسندیده

من راستش خیلی از تکنیک و … سر در نمییارم در مورد اعتقاد کیروش هم کارشناسا چیز دیگه می گفتن ولی خدایی تحمل کردن این مسوولین فوتبالی تازه با این همه فساد و دروغ و … که تو فوتبال ما هست بی نهایت سخته تازه آبروی ما رو بردن هیچ خجالت نکشیدن پول هتل بازیکن رو کیروش از جیب خودش فعلا داده! تو یه مصاحبه اخیرش که معروف شد مصاحبه ی آتشین بیچاره بعد چهارسال یه کمی حرف زد معلوم بود دلش چقد پره و چقد این مدت صبوری به خرج داده
نمی دونم شاید باید یه کمی منصف باشیم ما خودمون چقد می تونیم اینچنین به اصطلاح مسوولین رو تحمل کنیم :rage:

2 پسندیده

حتی با این توجیه که «هر که در این بزم مقرب تر ست/ جام بلا بیشترش میدهند» میشد تو رو از همه بیشتر تنبیه کرد!!!
توصیه میکنم به قناعت

4 پسندیده

:joy::joy::joy: فاطمه هنوز تنبیهات شروع نشده فرار کن …یا رب به فضل خویش ببخشای بنده را…

1 پسندیده

واي چقد جدي گفتي ترسيدم حداقل يه استيكر خنده تو نوشته هات ميذاشتي آقاي @saeed_taghavi چند سال پيش كه ديدمت اينقد سخت گير نبودي انگار :star_struck: تحولات چقد سريعه :weary::weary:

مي گم صد رحمت به @yousef :joy:

2 پسندیده