پیش بینی شما از بازی ایران-پرتغال چیه؟

واي چقد بامزه گفتي چقد خنديم :joy::joy::joy::laughing::laughing::laughing:

ببين بين خودمون بمونه تازه يه جايزه به ذهنم رسيده از يوسف بگيرم. دارم نيازسنجي مي كنم🤔 مي خوام ببينم پادپرسي ها با توجه به روحيات شون چقد پايه ان. تو رو كه شك ندارم پايه اي خود يوسفم فك كنم بدش نياد ليلا هم مطمئنم هست حالا بقيه رو ببينم …

راستی سعید @saeed_taghavi می گم ما اینجا قناعت خیلی سرمون نمیشه :smiley: هر جا تو این مملکت میریم ما رو‌ با چوب قناعت می زنن خواهش می کنم تو دیگه بی خیال شو
تشكرمندم :rofl:

3 پسندیده

ما قبلن هم دیگه رو ملاقات کردیم؟!!:thinking: کجا؟
ما با کسی شوخی نداریم، نهایتن حرفای جدی مون رو روی حرفای شوخی مودوله میکنیم که از جدیت و بی رحمی اش کم بشه

همیشه میگن شاگرد خوب اونه که یه قدم از استادش جلوتر بره (حتی تو سخت گیری)
با احترام فراوان به یوسف @yousef

3 پسندیده

من البته دست وبال بسته شده مجبورم مشتری‌مداری کنم :grin: ولی خوبه آینده روشنی میبینم در این حرف

من بیشتر مدنظرم این بود که از همه شرکت کننده ها 1 میلیون بگیریم، چون هیجان رقابت رو تجربه کردن، از برنده 2 میلیون، چون حس خوب برنده شدن رو تجربه کرده.

2 پسندیده

که اینطور! اونوقت این برنده ی بیچاره با این ۲ میلیونی که ازش میگیرین حس برنده شدن هنوز داره یا حس مرگ :weary::weary:
با این کار همه از هر چی مسابقه فرار می کنن خسته نباشيد ميگم بهتون :rofl:

1 پسندیده

:pensive: جديدا حسم بهم مي گفت لايك ها مشتري مدارانه ست من كه احتمالا مي دوني لايك هاي صادقانه رو دوست دارم خودتم كه وجدان درد :joy: داري الان، پس مي توني در مورد من آسوده وجدان باشي من شرايط رو درك مي كنم :weary:

1 پسندیده

بله ديديم چند سال پيش اونجا هم كلي اذيتم كردي چه طور يادت نيست!!! كلا اين كاره اي :joy::joy::joy:
شيطونه مي گه نگم بهت ذهنت همين طوري مشغول باشه آخ چه مي چسبه :smiley: تلافي اذيت ها و تنبيهات گذشته و حال :muscle::muscle:

حالا بشين فك كن :thinking: يه راهنمايي بهت بكنم: بعضي از پادپرسي ها هم بين ما بودن

سریع تر بگو چیه دیگ! ذهنمان را اذیت ننما

1 پسندیده

امکان نداره! من اصلن هم اون کاره نیستم، احتمالن من رفتار عادی ای داشتم و تو حساس بودی و خودت اذیت شدی!

شیطون هم که باهات حرف میزنه، خودش یعنی اینکه تو آدم بده ای، نه من!

من اذیت هم نمیکنم با همین مشکل دارم، بعد تو حرف تنبیه پیش میاری؟!!! اصلن من در جایگاه تنبیه کسی نیستم!

این هم راهنمایی به حساب نمیاد(اقلن برای من)، 6-7 سال آخر زندگی من در همراهی با تعداد قابل توجهی از این دوستان ساخته شده!

1 پسندیده

تفاقن ایده خوبی بود، من میتونم نقش بَدمَن رو بازی کنم هر جا نیاز بود، فک کنم بتونیم یه خوشه تو همین شبکه ایجاد کنیم و این ایده ها رو مطرح کنیم :grin::grin:

2 پسندیده

خب ميتوني اين سوال رو از خودت بپرسي: توي اين ٦-٧ سال مگه چند بار شده كه يه حقوقي بين تون باشه؟

1 پسندیده

آيا آدمايي كه دوست دارن و ميتونن بَدمَن بشن اذيت كن هاي خوبي نيستن؟ :joy_cat:

1 پسندیده