چه کافه‌های خوبی در حوالی میدان انقلاب میشناسید؟

مجموعه شبدیس یک کافه با کلی امکانات باحال برای بازیه! به نظر من اگه دنبال یه کافه دنج تو مرکز شهر تهران می گردین شبدیس یه انتخاب خیلی خوبه! از شلوغی شهر به دوره و بسیار ساکت و باحاله. اگه به دنبال برگزار کردن یه دور همی، کلاس آموزشی و گپ و گفت تو کافه هستید من کاملا این کافه رو بهتون پیشنهاد میدم. میتونین اونا رو در تلگرام @shabdisgroup و اینستا @cafe.shabdis چک کنین. من خودم شخصی ام که کافه های دنج رو واقعا به این کافه های شلوغ سر خیابونی ترجیح میدم و به همین دلیل این کافه یکی از اولویت های منه! پیشنهاد شما برای کافه های خوب چیه؟ اگه رفتین شبدیس از تجربه تون بگید!
آدرس: میدان انقلاب، کارگر شمالی، مابین فرصت و نصرت، بن بست امین، پلاک 5

1 پسندیده

ممنون از این پیشنهاد و این حرکت خوب :heart_eyes:

به عنوان یه کافه‌ با محیط نسبتا خوب (و البته شلوغ) من کافه نزدیک در خیابان کریم خان رو پیشنهاد میدم. محیط خیلی خوب و دست نخورده ای داره و از اول که کارشون رو شروع کردن من مشتری‌شون بودم و تا الان تغییر چندانی در حس و حال فضا حس نکردم.

با اینکه از خیابان کریم‌خان رد بشین، مشخص نیست، ولی هر وقت رفتم شلوغ بوده! انتخاب موسیقی شون عالی هست. و نوشیدنی‌های قهوه‌ش رو پیشنهاد میدم. در ضمن اینکه قبل از رفتن به کافه میتونین یه سر هم به نشر هنوز در طبقه‌ي بالای کافی‌شاپ بزنین و … .

2 پسندیده