چطور ریش و سیبیل پرپشت داشته باشیم؟

بعد از دیدن فستیوال ریش و سیبیل آقایون در امریکا و انواع مختلف ریش و سیبیل، تو این فکرم که چطور این افراد از ریش و سیبیلشون مراقبت میکنن بدون اینکه شوره بزنه و یا دچار خارش پوستی شن.

نظر شما چیه؟! ریش و سیبیل چه جور مراقبت‌هایی نیاز داره؟ آقایون بهتره حواسشون به چه مشکلات بهداشتی در این زمینه باشه؟

ریش و سیبیل پرپشت

6 پسندیده

خیلی سخته :neutral_face:
پوست انسان (اونجوری که دکتر گفت) یه مدلی قارچ طبیعی داره که بیماری به حساب نمیاد و باعث پوسته سر میشه. ریش وقتی یک یا دو سانت میشه این پوسته ها اون زیر اتفاق میوفتن. حالا اگه ریش ضخیم باشه و پرپشت نگه داریش خیلی سخت تر میشه اما با شست و شوی درست مشکلی به وجود نمیاد. اینو هم در نظر داشته باشید که ریش بلند موقع خواب چندان کمکی نمیکنه و یکمی شاید اذیت هم بکنه :sweat_smile: من تا حدی تجربه اش رو دارم بیشترین اذیتش(برای من بی تاثیره) حرف اطرافیانه که همیشه یه حرفی واسه گفتن پیدا میکنن و بدون غرض یا با غرض میگن. الان من موهام بلند محسوب میشه و میبندم. بیشتر از ۱۰۰ بار شنیدم که گفتن کوتاه کن و کچل میشی میریزه و ازین حرفا. اما بودن کسایی که نظر واقعیشون رو بر اساس علاقشون گفتن و من واقعا به نظری که از روی علاقه و اهمیت دادن بیاد احترام میزارم.
در کل برای کسی که روکش فلزی ضد نفوذ حرف مردم روی خودش نصب کرده باشه (گرونه ها!) سختیش فقط هر دو روز یه بار شستنشه که خب حمام میری دوش میگیری. سبیل هم کار خاصی نداره هر هفته یا ۲ هفته اصلاح بشه خوبه :thinking:

5 پسندیده

میگن از صفر بزنی خوبه یه مدت. یه ماشین ریش تراش صفر زن خوب بگیر یه مدت استفاده کن شاید جواب بگیری.

اینجا چند مدل ماشین اصلاح صفر زن معرفی کرده که خوبه: