چقدر از قابلیت هایمان استفاده می کنیم

تفاوت و متمایز بودن یک قابلیتیست که همه میتوانند از آن استفاده کنند ولی …

در میدان هفتم تیر ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی یک کتابفروشی هست که با بقیه کتاب فروشی های تهران فرق میکنه!!!

یه تخته وایت برد پشت شیشه گذاشته و هر روز یه نکته قابل تامل بر روی آن می نویسد.

با آن که از نظر کاری با هم تضاد داریم ولی من شدیدا به ایشان ومتمایز بودنش ارادت دارم و در دل ایشان را تحسین می کنم.

همه ماکم و بیش دوبلور ها یا صداپیشگان کشورمان را می شناسیم و آنان را دوست داریم ولی در میان آنهافقط مرحوم خسرو شکیبائی باصدای دلنشینش حکایاتی از گلستان سعدی را زمزمه کرده.

ضمن احترامی که برای همه این عزیزان قائلم برای روح بلند خسرو شکیبائی عزیز طلب آرامش ابدی دارم.

شما هم اگر افرادی را می شناسید که در جرگه خودشان متفاوتند معرفی بفرمائید

4 پسندیده

مطلب جالبی بود از کاری جالب و ارزشمند. اینکه حوصله این کار رو داره به نحوی که توجه شما و احتمالا افراد دیگه رو جلب کرده، از یه جنبه‌هایی امیدوار کننده‌ست. دیدن کسانی که کارهای ریز و متفاوت براشون مهمه در این روزگار حس خوبی داره!
دو تا نکته جالب برام، یکی عنوان بود «به نام خداوند روزی‌رسان»، یکی هم اینکه روی وایت‌بورد مینویسه یعنی وقتی برای اینکار همیشه کنار میزاره! البته اون پائین هم یک برندسازی داره انجام میده که در نوع خودش جالبه (نکته پشت شیشه).

نکته‌ای در عکس اول هست، تصویر توی شیشه، تصویر خود شماست؟

2 پسندیده

نکته قابل تاملی را رو نمایی فرمودید، خلاقیت در هر کاری باعث بیشرفت و ترقی آدمها میشود و اگر این خلاقیت را از آدم بگیریم دیگر انسان در آن مقام ابتدائی باقی مانده است، کمتر خلاقی دیده میشود که موفق نباشد و اکثر انسان های خلاق در همه عرصه ها موفق اند چون خلاقیت هنری است که هنرمندی آگاه میخواهد، و باز هم آگاهی است که خلاقیت میآفریند پس آگاهی ارزشند است که هنری ارزشمند مانند خلاقیت را ابداع میکند.design-thinking_528_330_90-1

2 پسندیده

بله البته از عکس پروفایلم که از سالها پیش است پیرتر افتادم .نه؟

1 پسندیده

تفاوتی حس نمیکنم. محض کنجکاوی پرسیدم وگرنه در این یکی دو ساله، همه به اندازه ده سال پیر شدن!

1 پسندیده